Wpis z mikrobloga

Już niecałe dwa tygodnie wybory, a ja nadal zastanawiam się kogo poprzeć na prezydenta mojego miasta. Bo w tegorocznych wyborach mamy wysyp kandydatów (ośmiu - zaś do RM wystawione 9 list) min. dwóch społeczników, jacyś partyjni kandydaci lub przez nie popierani, jakiś koleś od Brauna i oczywiście MMS. Raczej nie skłaniam się ku obecnej prezydent, ale też nie mam pewności kto z dostępnych kandydatów mógłby ją zastąpić. Gdyby chociaż jakaś debata była zorganizowana czy coś.

A wy macie już kogoś wybranego? ;>

#zabrze #samorzad #wyborysamorzadowe2018

Na kogo zagłosujesz w wyborach na prezydenta Zabrza?

  • Borys Borówka (KW Prawo i Sprawiedliwość) 7.5% (3)
  • Mirosław Dynak (KW Wolni i Solidarni) 0% (0)
  • Łukasz Kowalkowski (KWW Kukiz '15) 12.5% (5)
  • Adam Kudzia (KW "Zabrze dla każdego") 2.5% (1)
  • Krzysztof Malanowski (KWW RS dla Zabrza) 2.5% (1)
  • Małgorzata Mańka-Szulik 12.5% (5)
  • Agnieszka Rupniewska (Koalicja Obywatelska) 15.0% (6)
  • Kamil Żbikowski (KW Lepsze Zabrze) 15.0% (6)
  • Zagłosuje, ale jeszcze nie wiem na kogo 15.0% (6)
  • Nie wezmę udziału w wyborach 17.5% (7)

Oddanych głosów: 40

  • 10
@Mrboo:
Moja opinia:
1. Borys Bórwka - Pisor z definicji odpada.
2. Adama Kudzia (błazen internetowy wraz ze swoim ojcem), manipulacja i usuwanie postów na swoim chorym FB.
3.MMS - niestety ale duże prognozy są że wygra wybory, nie ma dobrego przeciwnika.
Reszty nie znam nie czytałem jeszcze ich programów, żaden z nich nie ma w programie deportacji mniejszości romskich poza miasto...
@Mrboo niektóre pomysły są oderwane mocno od rzeczywistości i przeglądając je mam wrażenie, że ktoś kompletnie nie ma pojęcia ile czasu pewne decyzję zajmują, ile trzeba na to pieniędzy etc.. Nie wiem ile jest pomysłów w miarę realnych, na pewno program obecnej prezydent będzie w miarę realny do osiągnięcia, bo trochę w tym siedzi i wie co i jak, niektóre to utopia które mają w rok zrobić z miasta krainę mlekiem i