Wpis z mikrobloga

@Polkopsky

Pół moich koleżanek jest zajętych, pół wolnych. Z tych zajętych tylko ja miałam kiedyś chwilę Tindera, z wolnych... tak samo xD

Większości przyznano by więcej niż 7/10 więc ...

Mowię o przedziale 22/23 lata więc może wśród dziewczyn 17,18 panują inne trendy :-D
  • Odpowiedz
@Polkopsky

Nie ¯_(ツ)_/¯

Dwie główne wymagania mają co do charakteru, fajny facet przeciętny, lekko wyższy (czyli dla jednej osoby 165+, dla drugiej 175+), zarabiający średnią pensję czy po prostu podobnie jak one by im wystarczył. Ale za to fajny charakter, poczucie humoru, u jednej lekka religijność - to myślę byłoby konieczne.
  • Odpowiedz
@Polkopsky

Ja nie zdradzam, swój typ wyglądu mam i ktoś mi się musi podobać, bardziej od kasy patrzę na to czy facet ma chęci i motywacje do rozwijania się w kontekście zawodowym (kursy czy studia dodatkowe, stopniowa realizacja wymarzonej ścieżki kariery).
Plus podstawowe ogarnianie życia typu ma gdzie mieszkać, ma co jeść i nie jest to na barkach rodziców skoro ktoś ma +25 lat

Choć moja opinia mało się przyda, bo mam nadzieję, że już nie będę nigdy nikogo szukać ( ) na razie
  • Odpowiedz
@Polkopsky

No to jak sam jesteś brzydki jest to fer. A jak brzydka kobieta bardzo wybrzydza co do wyglądu to jest to dziwne zachowanie.

Większość par jakie znam to sytuacja podobnej atrakcjnosci, ale jak już trafi się asymetria, to idzie w kierunku piękna laska i brzydki facet
  • Odpowiedz
@Polkopsky

Po prostu w sumie nie znam żadnej brzydkiej laski, ale skoro i te ładniejsze mają problem bez wielkich wymagań to życzę powodzenia tym brzydkim ;-)

Jako brzydki facet postawiłabym na inteligencję, wiedzę, formę fizyczną, styl i zarabianie kasy. Ale fakt, raczej płci zmieniać nie zamierzam. Just sayin.
  • Odpowiedz