Wpis z mikrobloga

@susi33: Nie wiem na co Janikowski liczył #!$%@?ąc non stop kolana z wyskoku. Sam się spompował, zamiast spokojnie walczyć w stójce i przy okazji próbować sprowadzić Materlę do parteru żeby korzystać ze swojego skilla, to myślał, że w ciągu jednej rundy efektowymi ciosami zniszczy Materlę, który jednak ma zdecydowanie więcej doświadczenia
@kosteq64: No nie wiem czy w parterze Janikowski by coś zdziałał. Materla jesdak czarny pas ma. No chyba ze wywalic, przewrocic i ground and pound. Te ucieczki janikowskiego z parteru tez mega siłowe i w choelere energii mu to zabrało
@Saute: parter zapaśniczy spokojnie wystarczy nawet na dobrego parterowca. Nie potrzeba przechodzić gardy ani szukać kończeń tylko kontrola pozycji i rozbijanie. Nie oglądałem walki ale czytajac opinie to janikowski walczył bardzo nierozważnie (Czytaj siłowo) i mogłoby to też nie wypalić bo by się spompował po pierwszej rundzie. Przykładem tego co mówię są jakiekolwiek walki Fitcha/Askrena z parterowcami bądź Helda z Chandlerem gdzie Amerykaniec miał w dupie parter Marcina i rozbijał go