Wpis z mikrobloga

@Sylar: Czejak czy sie dobrze rozumiemy po po 4 piwie jestem. Masz router dostawcy - do niego podpiałeś nowy router TPlink tak ? Bo z tego co wklejasz, nie przydziela w ogóle adresów ip.
@Marasson mialem podoby router tp-link tl-wr7410nd ale mnie #!$%@? bo czesto sie wylaczal... mialem 2 taki sam z tym ze model tp-link tl-wr740nd podpialem myslalem ze skonfiguruje sobie od nowa i bedzie git... ale nie dziala i juz siedze ze 3 godziny i rozkminiam co sie #!$%@?
@Marasson: w res.pl jesli dobrze pamietam jest blokada na adres mac routera. Więc klonowanie chyba jest przydatne. Rozłącz wszystkie ich urządzenia które masz w skrzynce. Jeśli to nie pomaga, to tel do res pl i pewnie Ci znajdą problem.
@Marasson ten stary router byl od samego poczatku odkad sie tu podpialem do res.pl wiec wydaje mi sie ze jest tak jak mowisz ze jest blokada na mac routera i zeby zmienic router musze im to zglaszac, ale #!$%@?
@Marasson mieszkam na zalesiu no ale widze praktykuja takie cos, troche #!$%@?, pierwszy raz sie z takim czyms spotykam, wczesniej w innych sieciach moglem zmieniac sobie routery kiedy chcialem i po szybkiej konfiguracji wszystko gralo a tu jakies cuda... dziekuje za pomoc, przynajmniej wiem o co chodzi :)