Wpis z mikrobloga

  • 793
Ciota? Właśnie to jest dobre zachowanie. Ba, powinno być jak w Wielkiej Brytanii, że nielegalne jest posiadanie psów z ras agresywnych, a w przypadku złamania prawa pies spada z rowerka.
  • Odpowiedz
  • 182
@Haszaks: @ladniecuchne: teraz bądź na miejscu rodziców, którzy jadą z dziećmi. To też są cioty i p---y.
Bo boją się jechać z psem, który z racji swojego niekontrolowanego z reguły zachowania powinien dostać kulkę.
  • Odpowiedz
@xaro: miał kaganiec? Jeżeli tak to nie widzę problemu aby jechał.

który z racji swojego niekontrolowanego z reguły zachowania powinien dostać kulkę.


@xaro: ciekawe jak często widujesz bulteriera szarpiącego, szczekającego na ludzi a jak inne rasy nawet kundle.
  • Odpowiedz
@vagaboonda: nie wiem kto tak robi
ale jeżeli piszesz jakiś komentarz to najlepiej coś konstruktywnego a nie obrażanie

wiem, że psiarze nienawidzą jak ktoś myśli inaczej niż wy
sorry dla ludzi nieobcujących z psami na co dzień zdanie 'on nie gryzie' nie zagwarantuje mi spokoju
  • Odpowiedz
@xaro: Ja nawet nie mam psa, ale widzę, że wiesz lepiej i jestem "psiarzem". Mnie po prostu bawi mnie twoja histeria i skłonność do naklejania etykietek na ludzi. Bawi mnie też mania prześladowcza pod tytułem "każdy pies chce mnie rozszarpać na kawałki". W mojej ocenie masz po prostu fobię związaną z psami
  • Odpowiedz
@vagaboonda: w drugiej części odnosiłem się bardziej do osób, które od razu obrażają

możliwe, że mam fobie wobec zwierząt potencjalnie agresywnych
ty chyba nie wszedłbyś do klatki z niedźwiedziem a przecież nie masz pewności, że cie rozszarpie

na szczęście takie sytuacje jak opisane w poście czynią przestrzeń publiczną bardziej bezpieczną dla mnie
  • Odpowiedz
@xaro: Kiedyś widziałem jak kierowca wyprosił kobietę z psem bo pies nie miał kagańca. Nie była to jakaś groźna rasa, raczej jakiś mieszaniec średnio-dużej wielkości.

Ogólnie ludzie nie zdają sobie sprawy jak nawet najbardziej ułożony pies może się zachować w tramwaju/autobusie. Co zrobi w sytuacji gdy np. pojazd gwałtownie zahamuje i ktoś poleci prosto na właściciela tego psa? Czy pies zrozumie, że jego właściciel nie jest atakowany? Albo co się
  • Odpowiedz
@Mathas ale wiesz, że wszystko jest kwestią wychowania psa? Pies raczej nie ma zakodowane, ze ma być tak i tski i nic nie da się z tym zrobić. Nawet z Jorka idzie zrobić agresywnego psa xd
  • Odpowiedz