Wpis z mikrobloga

#rozdajo prawie #zadarmo takiego zestawu gadżetów dla #elektryka jak na zdjęciu. Nie ma żadnego losowania, dostaje to każdy kto zrobi zdjęcie ze złączką WAGO i zgłosi je TUTAJ.
Najważniejsze, że każde takie zgłoszenie to dodatkowe 10 zł przekazane w Twoim imieniu jednej z potrzebujących rodzin z programu Nasz Nowy Dom na #polsat. Taki jest główny przekaz akcji, a gadżety to tylko symboliczne podziękowanie. Więc jeśli nie jesteś into #cebuladeals to i tak warto pomóc dodając zgłoszenie bez podawania adresu do wysyłki. Albo chociaż zostaw plusa, żeby inni mogli to zobaczyć, bo jest szansa odmienić czyjeś życie kwotą nawet 10000 zł

Napisałem "prawie #zadarmo", bo jednak trzeba mieć tę złączkę za kilka groszy, żeby zrobić z nią foto. Ja i tak ich używam, więc już pomogłem, zgarnąłem #cebuladeal, wspieram akcję na blogu #czujedobrzeczlowiek i czekam na odcinek, w którym kasa ma być przekazana - nie wiem jeszcze kiedy, ale zainteresowanych mogę zawołać.
#pomagajzwykopem #elektrykapradnietyka
ElektrykaPradNieTyka - #rozdajo prawie #zadarmo takiego zestawu gadżetów dla #elektry...

źródło: comment_naztFRqo7zbByUzbOWVr6bIJ04I1GXjm.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ElektrykaPradNieTyka:
za darmo. wystarczy sprzedac swoje dane, by dostac troche smieci reklamowych. a zlaczka wago to tak ze 1,50 wiec juz wcale nie grosze.
mam takie zdjecie, porzadek w instalacji elektrycznej w kabinie dzieki nim zrobilem. ale nie pokaze bo ta promocja jest zenujaca
  • Odpowiedz
@totalski: Twoja sprawa, ale nie wprowadzaj innych w błąd. Jak doczytasz zgodę w formularzu to widzisz, że dane służą tylko celom realizacji tej konkretnej akcji #rodo i udokumentowania jej wyników (z przesłanych zdjęć ma być potem zrobiona fotomozaika). Nie są wykorzystywane w innych celach marketingowych firmy. Dlatego ja wspieram akcję i nie widzę w niej nic żenującego. A jak ktoś nie chce tych "śmieci" to nie podaje adresu i też git.
  • Odpowiedz