Wpis z mikrobloga

W tygodniu przyszła do mnie lampka na klipsa z tego wpisu. Ogólnie jestem bardzo zadowolony, jakoś wykonania w porządku, za tą cenę nie oczekuję cudów ale nie wali też tandetą. Ma cztery poziomy jasności, dla mnie drugi jest już wystarczający, kolejne za mocne jak dla mnie. Światło zimnej barwy. Na początku miałem obawy co do klipsa, czy ze względu na etui nie będzie spadać jednak jest ok. Długość lampki ok, można regulować tak jak pasek na tym klipsie. Na klipsie mogłyby być perforacje, jakieś wgłębienia żeby pewniej 'siedziało' na czytniku ale i tak jest ok. Czas ładowania według opisu na opakowaniu 30 minut i niby starcza na 4 godziny w pełni naładowany, nie wiadomo tylko na jakim trybie świecenia. Aktualnie ładuję urządzenie i będę testował.
Zapłaciłem 5 dolarów, teraz widzę że cena wzrosła u tego sprzedawcy do prawie 8 ale pewnie da radę znaleźć gdzie indziej taniej. Jak na niecałe 20 złotych to spoko gadżet, zobaczymy tylko jak z trwałością ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Link do aukcji
Pewnie da radę znaleźć taniej niż jest teraz.

A, i tak teraz patrzę na zdjęcie w aukcji to podstawka czy też klips powinna mieć magnes, u mnie niestety brak. Będę pisał do majfrienda, może wpadnie kupon albo coś ( ͜͡ʖ ͡€)
#kindle #czytniki #pocketbook #itemyzchin
Kecq - W tygodniu przyszła do mnie lampka na klipsa z tego wpisu. Ogólnie jestem bard...

źródło: comment_lTLIfMAGjiFsMUTSSIq4K3PxiZNCj84W.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
starcza na 4 godziny w pełni naładowany


@Kecq:
To musi być cholernie nie wygodne...
Przykro mi że musisz się z tym użerać.

Pierwszy czytnik jaki kupiłem (Kindle Voyage) miał podświetlenie i od początku mojej czytnikowej przygody nie musiałem się martwić o światło. Teraz mam Pocket Book TL3 i polecam ten stan, gdy nie musisz się pier..lić z dodatkowymi gadżetami.

Czy nie lepiej już zainwestować w czytnik z podświetleniem?

  • Odpowiedz
@Ziombello: 4 godziny na opakowaniu, na aukcji niby 12, jak jest naprawdę nie wiem, wszystko wyjdzie w praniu. Poza tym ile dostanę za używanego Kindla 7? Pewnie niedużo a i tak musiałbym dołożyć co najmniej 200 zł żeby złapać coś z podświetleniem. Plus to, że nie czytam dużo w miejscach gdzie brakuje światła, jednak jak już się trafi to będę miał jakąś alternatywę. Tą lampkę wziąłem bardziej z ciekawości żeby sprawdzić
  • Odpowiedz