Wpis z mikrobloga

@amath: Tutaj masz rację, też mnie to irytuje, ale z drugiej strony, wiadomo, że ludzie są różni, jedni ruszają szybciej, inni wolniej, ktoś jeszcze się zagapi na coś, albo robi coś w telefonie (Nie dziwię się, bo jak siedzi 3 min czekając na zielone, to można się zająć czymś innym). Problemem nadal jest tutaj cykl świateł, brak synchronizacji, zielone po 5-10 sek. Mogliby chociaż dać sygnalizację z odliczaniem, ale niee
@NPrBaz: po części tak, ale też kurde można obserwować co się dzieje dookoła Ciebie, widzisz, że na przejściu jest czerwone to pewnie zaraz będziesz miał zielone więc już ready, widzisz że tramwajowe światła już migają ok czyli moje pewnie zaraz też pójdą.

no ale nie #!$%@?, bo w łodzi ludzie na miasto wyjeżdżają na spacer a nie się sprawnie przemieszać...
@NPrBaz: normalna rzecz jak dla mnie, stoisz na światłach ludzie idą Ci przed maską bo mają zielone, przestają iść ( zwykle :P ) bo mają czerwone więc pewnie zaraz będziesz miał zielone to nie jest odkrycie miesiąca :P
@sh2dov: zniechęcają do aut w ten sposób, zwężanie dróg, zamkanie parkingów i tak dalej... najwazniejsze to wlasnie odsunac PHZ i jej ekipe od władzy
@amath: w Łodzi to nawet nie chodzi o brak umiejętności kierowcow - tu serio sygnalizacja to jedna wielka patologia.
@NPrBaz tu nawet powiem Ci kwestia nauki jazdy, u mnie dziewczyna świeżo po prawku - żółte, czeka, zielone dopiero wtedy gaz puszcza sprzęgło na czymś takim spokojnie traci się 1-2 sekundy. Wystarczyło ze podpowiedziałem aby ruszała już na żółtym - akurat zanim się zbierze to zapala sie zielone. Tak samo z rusaniem