Wpis z mikrobloga

Pozdrowienia dla spedytora który prowadzi zestaw Białe IVECO chłodnia na rej. SB.
W drodze do #pracbaza na bramkach A4 w stronę KRK uprzejmie poprosiłem ITD o skontrolowanie tego pajaca (inaczej tego kierowcy nazwać nie można)
Najpierw zajechał drogę wyprzedzając inny zestaw tak że ze 140km/h ACC ostro hamował mi do 80, potem jak na prawym pasie przed nim ustawiłem ACC na 105 km/h to gość #!$%@?ł długimi i brał się za wyprzedzanie. Jechał na pusto więc pewnie po towar - przykro mi, nie załaduje się o czasie.
W momencie gdy zajechał mi drogą, za mną na lewym nie było długo długo nic, więc jakby zaczekał 10 sekund miałby mnóstwo czasu na wyprzedzanie.

Serio. Znam spedycje od środka, wiem że dostawy są ciasno, a kierowcom brakuje czasem kilkunastu minut, ale na litość boską, nie tak żeby ryzykować czyjeś życie na drodze.

#gorzkiezale #transport #spedycja #itd
  • 4
@ameliniowyguzik: ok, chyba że wiózł styropian. Widać jak się giba załadowana, a jak jedzie pusta ciężarówka, albo z bardzo lekkim załadunkiem

a spedytora pozdrawiam bo będzie musiał świecić oczami za kierowcę jak towar nie dojedzie