Wpis z mikrobloga

@CapaldiTheDoctor a stacje benzynowe to co? A myślisz że jak se patusy nakupia wódy na zapas to nie będą chodzic i robić zadym? Mi chodzi tylko o to że czasem po pracy jak mam do 22 przyjdzie smak na piwo jedno głupie piwo i przez ten głupi ograniczający ludzi kraj nie mogę go kupić.
@CapaldiTheDoctor i to jest powód żeby stosować odpowiedzialność zbiorową? Jeśli komuś #!$%@? po alko to taką osobą powinny się zająć odpowiednie służby i tyle. Tak samo jeśli pod danym sklepem urządzane są pijackie burdy to policja i straż miejska powinna je pacyfikować i w przypadku gdy dochodzi w tych lokalach do sprzedaży alkoholu nietrzeźwym, którzy sprawiają problemy karać sklepy mandatami i w ostateczności zabierać koncesje.

Zatem wystarczy jedynie egzekwować dotychczasowe prawo zamiast
@Alcoholic_Desacrator: chciałbym mieć Twoja wiarę w skuteczność naszej policji. Bo straż miejska nie wszędzie działa całodobowo. Zwłaszcza że nie chodzi tu już nawet o burdy, do nich policja czasem przyjedzie. Ale do gościa koło którego strach przejść, jest agresywny ale nikomu nic jeszcze nie zrobił juz nie. Podobnie nie przyjadą do wesołych śpiewów o 3 w nocy. Raz że im się nie chce. A dwa i tak nie zdążą. Zreszta czas