Aktywne Wpisy

El_Kamilos23 +29
Czy też tak ubolewacie z powodu totalnego położenia laski na segment D w motoryzacji?
Kolejne modele jak Hyundai i40, czy Ford Mondeo wcześniej zostają porzucane i zastępowane przez nudne suvy. Jaka jest Wasza opinia? #ankieta #motoryzacja #pytaniedoeksperta #nowetechnologie
Kolejne modele jak Hyundai i40, czy Ford Mondeo wcześniej zostają porzucane i zastępowane przez nudne suvy. Jaka jest Wasza opinia? #ankieta #motoryzacja #pytaniedoeksperta #nowetechnologie
źródło: 5B7E8DA5-2C73-4149-9A65-AF2CEBBAC888
PobierzCzy chcielibyście nowe Mondeo, i40 itp.? Np. pięknym dużym nadwoziu kombi?
- Jeszcze jak! 79.2% (270)
- Komu to potrzebne? 20.8% (71)

vieniasn +139
nazwanie tego przez producenta sernikiem można chyba nazwać lekką przesadą
źródło: 1000055745
Pobierz



ok wgram Ci somsiedzie,
-a ile to będzie kosztowało?
-a daj spokój, po sąsiedzku wgram Panu
-a przestań, pieniądze, flaszka, dwie?
-no to sąsiedzie, flaszkę.
wgrałem, dzwonie żeby se przyszedł, zostawił flachę wyborowej. 30 min później chwytam ją z przedsionka i wkładam do lodówki, patrzę - upite ze dwa kieliszki i zakręcona tak żeby nie było znaku że zerwana akcyza XD
No co za cham. od teraz nie mam już ani jednego sąsiada w porządku :(
#zalesie #ninetyeight
Jak proponował pieniądze to nie po to żeby tak odwalać imo
@ninetyeight: akcyza jest rodzajem podatku, na butelce masz banderolę