Wpis z mikrobloga

nie wierze w ludzi. przyszedł sąsiad, całkiem ok jest, z prośbą czy mu wgram automape bo ma mapy sprzed 9 lat XD
ok wgram Ci somsiedzie,
-a ile to będzie kosztowało?
-a daj spokój, po sąsiedzku wgram Panu
-a przestań, pieniądze, flaszka, dwie?
-no to sąsiedzie, flaszkę.
wgrałem, dzwonie żeby se przyszedł, zostawił flachę wyborowej. 30 min później chwytam ją z przedsionka i wkładam do lodówki, patrzę - upite ze dwa kieliszki i zakręcona tak żeby nie było znaku że zerwana akcyza XD
No co za cham. od teraz nie mam już ani jednego sąsiada w porządku :(
#zalesie #ninetyeight
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 211
@ninetyeight Podejrzewam że albo taka miał w domu, albo nawet sam nie zauważył.
Jak proponował pieniądze to nie po to żeby tak odwalać imo
  • Odpowiedz