Wpis z mikrobloga

Dzień szesnasty - 16/30 (wtorek)

Parametry ciała:
Waga: 70,3 kg (było 70,9 kg tydzień temu)
BF: 20,8% (było 21,4% tydzień temu%)
Tłuszcz trzewny: 9 (było 10 tydzień temu)
Woda: 54,3% (było 53,9% tydzień temu)
Mięśnie: 52,8 kg (było 52,8 kg tydzień temu)

Jedzenie:
Śniadanie - ketonaleśniki z twarogiem i śmietaną 37B, 80T, 9W
Obiad - dwie smażone kiełbasy, z żółtym serem, dwiema rzodkiewkami i szpinakiem 40B, 86T, 6W
Kolacja - batonik tłuszczowy 6B, 30T, 6W

Kalorie ~ 2000 kcal
82B, 196T, 21W

Siłownia:
Wersja A, czyli klata, barki, czterogłowy uda, biceps. Wytrzymałość mniejsza na wyciskaniu sztangi na płaskiej, dosyć szybko padałem, ale na nastepnych ćwiczeniach było lepiej. Po konsultacji z trenerem, zamiast 15min interwału robię teraz 25min cardio na orbi 120 st/min.

Samopoczucie, zdrowie i inne
Trochę zmęczenie jest, wieczorami czasami lekkie zawroty głowy, brak bólów brzucha. Organizm chyba się uczy powoli efektywnie korzystać z tłuszczów.

Ogólnie staram się pić 2l wody (samej) w dni nietreningowe i 4l w dni treningowe.

Standardowo - Jakieś pytania, sugestie itp. śmiało piszcie. Jeśli się podobało i chcesz czytać więcej, obserwuj tag #tehwinnaketo lub na czarno jeśli nie chcesz tego widzieć.

#keto #mirkokoksy #mikrokoksy #dieta
  • 17
@iamtehwin: Właśnie pomyślałem, że poszukam tej informacji w pierwszych wpisach. Dlatego usunąłem komentarz:))
2kg przy takim wzroście w 16 dni to ładny wynik. Ja mam odwrotną sytuację i tyję cały czas bo byłem i jestem chudy i czasami 2 kg tracę po dobrej kupie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Trzymam kciuki mireczku i daję do obserwujących
@Yakuza123: Dodam też że przez całe życie raczej atletą nie byłem, ale grubasem też nie. W szkole maksymalnie podchodziło pod lekką nadwagę. Dopiero na studiach się roztyłem jedzeniem 2 pizz dziennie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Teraz 27 lvl i walczę o dobrą sylwetkę. Rok temu w listopadzie miałem w porywach nawet 89 kg, potem zaczęło się zrzucanie do 70kg przy zbilansowanej diecie, 1500 kcal i samym cardio.
@iamtehwin: Tak w ogromnym skrócie.
Jak zaczynałem w styczniu miałem 60kg przy 1,86 cm
Obecnie mam 73kg przy 1,87 cm
Liczę bez gryfu. Aczkolwiek na początku robiłem serie z samym gryfem a i tak było mi ciężko wykonać 10 powtórzeń XD
@iamtehwin: Ogólnie za tydzień mam zamiar wjechać jeszcze z kreatyną i białkiem oraz regularnie je przyjmować więc zobaczymy jak to wyjdzie. Do następnych wakacji chciałbym mieć 82-85kg. No i żeby tłuszcz nie zakrył mi sześciopaku:))
@donharon: U mnie pierwszy tydzień był bardziej low carb niż keto :p Tam węgli było 50-60g co najmniej, bo z cateringu korzystałem (wszystko we wpisach). Mam nadzieję że dalej będzie leciało w dół ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja odrazu z dnia na dzien wlazłem na niskie wegle max30g. Pierwsze 3 dni bolala mnie głowa jak bym był na kacu. Pozniej pare dni luznego stolca i juz wszystko w normie. Bobijam do 30 dni i zmniejszam kalorie. Na poczatku jadlem 3100 (od tego chyba ta sraka:) po tygodniu zmniejszylem na 2900.
@iamtehwin: serio chodzisz codziennie na analizator i sprawdzasz czy % bf się zmienił? bo nie czaje xd jeśli to wyniki z jakiejś wagi łazienkowej to nawet na to nie patrz, bo nie ma to żadnego przełożenia na rzeczywistość. no i powodzenia w celu