Wpis z mikrobloga

@Niestabilny naprawdę? Nawet rowek nie zaswędział jak się dowiedziałeś? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Może jestem złym człowiekiem w takim razie, sądzić bym się nie sądził, ale trzask mojej pękającej dupy zarejestrowały by sejsmografy w Korei Południowej xD
  • Odpowiedz
@Under4est: zaswędział trochę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale nie do tego stopnia, żebym poczuł się oszukany i próbował siłą walczyć o cokolwiek. Jakiś tam żal jest, ale to raczej do siebie a nie osób trzecich. Ale kto mógł wiedzieć ¯\_(ツ)_/¯ Dlatego napisałem wcześniej, że umowa to zawsze pewne ryzyko/loteria i nie zawsze da się ocenić faktycznie jak cos się skończy.
  • Odpowiedz
@Niestabilny no, czyli wszyscy mamy te same, ludzkie odruchy. Sapek pękł i tyle. Kurde ciężko się do tego odnieść bo gościa nie darzę żadnymi emocjami, ale książki uwielbiam. To znaczy sagę o wiedzminie ;)
  • Odpowiedz
@Under4est: w mojej ocenie facet bez klasy. Ma wszelkie cechy memicznego Janusza. Janusz literatury ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Miałby szanse na tak wielki globalny sukces jak choćby Stanisław Lem, ale z taką smykałka do biznesu i budowania własnego wizerunku raczej to niemożliwe. Skończy z opinia gościa który zaistniał dzięki grze.
  • Odpowiedz
@Niestabilny z wyglądu trochę też. Tak patrząc z boku, to ma zadatki na arcyJanusza. Wiesz - czymże jest promocja karpia w Lidlu, jak tutaj cebula toczy się o takie pieniądze ()
  • Odpowiedz
@adam2a napisał książkę, sprzedał na grę, niewiadomo kto mu co doradzał, a że jest idiotą, no to podpisał. Teraz żałuję i ma prawo walczyć o kasę, bo to jego postać i historia, którą stworzył. Wydaje mi się, że ma dużą szansę na wygraną z dobrymi prawnikami, a nawet jak nie 60 mln to dojdą to porozumienia i coś mu tam skapnie. Ja się dziwię, że cd project nie chce dojść do
  • Odpowiedz
@adam2a napisał książkę, sprzedał na grę, niewiadomo kto mu co doradzał, a że jest idiotą, no to podpisał. Teraz żałuję i ma prawo walczyć o kasę, bo to jego postać i historia, którą stworzył. Wydaje mi się, że ma dużą szansę na wygraną z dobrymi prawnikami, a nawet jak nie 60 mln to dojdą to porozumienia i coś mu tam skapnie. Ja się dziwię, że cd project nie chce dojść do
  • Odpowiedz