Wpis z mikrobloga

A tam. Jak mu się należy, to dlaczego miałby łapy nie wyciągnąć. Nie wiem jak wy, ale ja bym tam przeżył lincz na wypoku za 60 mln PLN ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Under4est: Problem w tym, że mu się nie należy. I takie coś to #!$%@?ństwo. CDR zrobił z wieśka hit a nie na odwrót to raz a dwa umowa podpisana? podpisana.
  • Odpowiedz
@allthethings wszystko zostało wyjaśnione we wcześniejszych postach. Co do robienia hitu z wiedźmina, to nie chce mi się drążyć tematu. Poczytaj wyżej, a później wróć do dyskusji :)
  • Odpowiedz
A tam. Jak mu się należy, to dlaczego miałby łapy nie wyciągnąć. Nie wiem jak wy, ale ja bym tam przeżył lincz na wypoku za 60 mln PLN ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Under4est: Zasadniczo to ma podstawy nie tylko prawne bo jest zapis odnośnie zbyt niskich korzyści ale i w sensie już stricto autorskim. Co innego wymyślić coś od podstawy dać temu kształt, a co innego
  • Odpowiedz
@Under4est: Ja tam nawet będę kibicował Sapkowskiemu żeby mu się powiodło wygrać jakieś grube kilka milionów żeby to się odbiło echem w Polsce:), bo ludzie dalej sądzą, że jak se dla przykładu kupią projekt od architekta to on już do nich całkowicie należy.. Należy papierowa kopia którą dostałeś Januszu, a nie autorstwo i możliwość dowolnego dysponowania tym bez wiedzy autora.
  • Odpowiedz