Wpis z mikrobloga

Witam mam sprawę mój #rozowypasek pracuje z klepie z ciuchami wczoraj była u dentysty i pech chciał ze dzisiaj z rana ma spuchniety policzek i praktycznie nie może mówić pojechała do pracy pokazać się co i jak i powiedziec że jedzie do dentysty i prawdopodobnie będzie miała l4 no i tutaj zaczyna się cyrk kierowniczka stwierdziła że #rozowypasek jest jakaś nie poważna że ma wszystkich w dupie i że daje znać w ostatnich chwili a jak przyniesie l4 to jej wpisze to jako urlop na żądanie i nie przyjmie tego l4. Macie jakieś pomysły co zrobic z tą kierowniczka?? #praca #pracbaza
  • 29
  • Odpowiedz
@Pumeeq zwolnienie lekarskie nazywa się teraz ZLA.
Pomijam sytuacje.
Obecnie zwolnienie jest wystawiane elektronicznie.
Więc kierowniczka może jej skoczyć :)
Niech ciągnie zwolnienie póki nie znajdzie nowej pracy, ale maks 3 miesiące.
Jechać z takimi #!$%@?!
  • Odpowiedz
Niech ciągnie zwolnienie póki nie znajdzie nowej pracy, ale maks 3 miesiące.


@drlect3r: no, no. art. 18 par. 2 kk proszę Pana. Aż świerzbi, aby szybkie zawiadomienie wystosować. Ale szkoda Twoich rodziców.
  • Odpowiedz
Sprawa wygląda tak że #rozowypasek idzie jutro po l4 bo dopiero na jutro ma wizyte dzisiaj do pracy oczywiście nie poszła :) jutro pójdę z nią zanieść l4 i jak nie przyjmie to walczę o to na piśmie no i wtedy możemy kręcić Małysza #pracbaza
  • Odpowiedz
@krzysztof-es-545 Właśnie o takich prawilniakach pisałem tydzień temu.

Internet Cie przerasta - zajmij się telewizją, tam potrzebują takich aktoro-pajaców.

Jak chcesz to dam Ci lepszy powód do składania zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa.
Ale żaden z nas nie wygra w tym sporze ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wybrałeś złą osobę do tego typu gadek.
Pal wrotki, daremny krzychu.
  • Odpowiedz
@drlect3r: myślisz że będę szukał specjalnie lekarza który wystawia elektronicznie no proszę Cię #!$%@? l4 to l4 czy jest na papierze czy komputerowe
  • Odpowiedz
@Pumeeq śmieszne jest dla mnie proszenie o jakieś zaświadczenia na piśmie, ze sie nie przyjęło dokumentu, który obowiązek jest przyjąć ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ryzykujesz ośmieszenie się.
Osobiście pogoniłbym takiego gościa.
Ale spokojnie, jestem po Twojej stronie :)
  • Odpowiedz
Właśnie o takich prawilniakach pisałem tydzień temu.

Fajnie. Cieszę się.

Internet Cie przerasta - zajmij się telewizją, tam potrzebują takich aktoro-pajaców.

Obawiam się, że z internetów korzystałem już jak Ty jeszcze na dywan po drabinie wchodziłeś.
Ale jak tam wolisz.

Nie jestem ani aktorem, ani pajacem, ani (o zgrozo!) połączeniem tych dwóch. Ale po to żyjemy w jakimś porządku prawnym, aby to prawo respektować. Co się stanie jak każdy stwierdzi, że jego
  • Odpowiedz
@Pumeeq: Nie ma takiej opcji, że "nie przyjmie zwolnienia".
Wystawione ZLA pracownik dostarcza pracodawcy, a ośrodek, który wystawił wysyła drugą kopię do ZUS.
Więc nie ma takiej opcji, że ktoś "nie przyjmie"
A różowy niech wyśle za potwierdzeniem odbioru poleconym priorytetem do pracodawcy.
  • Odpowiedz
@Pumeeq: Jak będziecie zanosić l4, to włączcie dyktafon w telefonie. Jak będzie inba to od razu do pip. Nie ma co się certolić za takimi ludźmi... Dostanie po łapach to się uspokoi.
  • Odpowiedz