Wpis z mikrobloga

NA WYKOPIE WCALE NIE MA PROBLEMU Z ZIELONYMI TROLLAMI. WCALE, PROSZĘ NIE ZWRACAĆ UWAGI NA TO, ŻE GRUPA TAKOWYCH ZAKOPUJE TO SAMO ZNALEZISKO, A DATA POWSTANIA KONT JEST CAŁKOWITYM PRZYPADKIEM. POWTARZAM TO CAŁKOWITY PRZYPADEK. ALGORYTMY PRZECIWDZIAŁAJĄCE POWSTAWANIU FARM NA WYKOPIE DZIAŁAJĄ BEZ ZARZUTU.

@Moderacja @wykop @m__b @a__s

#wykop #moderacja #moderacjacontent #gorzkiezale
jaqqu7 - NA WYKOPIE WCALE NIE MA PROBLEMU Z ZIELONYMI TROLLAMI. WCALE, PROSZĘ NIE ZWR...

źródło: comment_4Imu8o1fHPZqOGXUgDHj55ILfXUmGvwP.jpg

Pobierz
  • 11
@jaqqu7: Dokładnie tak bo łatwiej przestrzegać wybiórczo regulamin tak jak każdemu z nich pasuje i jeszcze sie ukryć. Dziadostwo jednym słowem bo takich negatywnych decyzji z dupy w przypadkach łamania regulaminu widziałem w cholere, szkoda tylko, że ich nie dokumentowałem. Zaraz cały wpis usuną gnidy.
@Ragnarokk: Im bliżej kolejnych wyborów, tym gorzej - zbliżają się samorządowe, a Moderacja znów nic nie robi. Nawet Reddit zauważył niepokojącą aktywność i podejmuje akcję przeciwdziałania, bo zaczęło tam też wymykać im się spod kontroli.
@ultraknur669: Problem w tym, że zwykły użyszkodnik nie ma często możliwości dojścia czyje to multi. Niemniej jednak pojawienie się kilku kont, założonych w tym samym czasie i mające podobną aktywność jest czymś, czym się Moderacja powinna zająć. A tutaj mtm odrzucił moje zgłoszenie w kilka sekund po otrzymaniu. Ja się pytam, czy ktokolwiek jest tam poważny?