Wpis z mikrobloga

Długo zastanawiałem się, czy pisać to, czy może sobie lepiej odpuścić xD
No ale wygrała moja potrzeba czytania bólu d--y w komentarzach pod tym wpisem, więc napiszę :D
Mój pierwszy wpis tego typu (o nie piciu alkoholu przez 15 lat itd.) zdobył niemałą liczbę ponad 2k plusów. Najlepsze były jednak komentarze, które czytałem z częstym wybuchem beki :D Drugi wpis dotyczył zakupów za ponad 1k i w komentarzach odezwali się ludzie, o których był wpis :D

To lecimy dalej i opowiadam o tych znienawidzonych przez 90% wykopu imigrantach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

---
#deniswniemczech <- obserwuj tag po więcej historii i ciekawostek z Niemiec z pierwszej ręki
---

Najpierw krótka historia, dlaczego jestem w Niemczech, a nie w Polsce. Powodem przeprowadzki 5 lat temu były głównie pieniądze oraz moja choroba, która wymaga, abym przesiadywał raczej w górskich klimatach. Życie w górach w Polsce do tanich nie należy, więc wybraliśmy Niemcy. Przeprowadziliśmy się do Bayern, do miejscowości zamieszkującej ponad 5 tysięcy ludzi, ponieważ w tym właśnie bundeslandzie tata znalazł swoją pierwszą pracę jako kafelkarz (teraz pracuje jako elektryk, ale o tym w innym wpisie). No i w sumie tyle z mojej historii, którą powinniście znać na ten moment ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy w Niemczech (Bayern/Bawaria) jest dużo imigrantów?
Szczerze? To tylko w miastach. W mniejszych miejscowościach ich nie dostrzegam, a jeśli już spotykam jakiegoś czarnoskórego człowieka, to jest on normalny. Problem leży w tym, że jeśli jakiś imigrant zrobi coś złego, to prawackie media powielają tę informację do ostatniej wyciśniętej kropli. Serio, nie spotkałem jeszcze żadnego imigranta, który by nie pracował oraz byłby agresywny. W każdej grupie społecznej są inni ludzie, no k---a. Ostatnio widziałem, że jakiś typo w gdańsku biegał z maczetą po galerii handlowej. Każdy człowiek ma swój własny charakter i to serio nie jest tak, że jeśli jeden imigrant nie pracuje, to od razu znaczy, że każdy imigrant nie chce pracować itd.

Jeśli będzie zainteresowanie, to mogę też w jakimś innym wpisie opowiedzieć o tzw. lepszym traktowaniu imigrantów od tutejszych uczniów. Czy imigranci mają większe prawa w Niemczech? Czy jeśli zechcesz obronić się przed imigrantem, to czy zostaniesz oskarżony o rasizm? (XD) Czy zachód serio jest tak bardzo zepsuty przez feministki i inne grupy, jak to propagują ruskie prawackie trolle w Polsce? xD

Bólu d--y czas zacząć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#emigracja #takaprawda #przemyslenia #imigranci
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@denis-szwarc: moj wujek tez pracuje w bawarii jako elektryk XD i tez nie widzi specjalnie kolorowych, ale wydaje mi sie ze bawaria jest tutaj wlasnie mocnym wyjatkiem. Sam mowi, ze jak bawaria zacznie sie psuc to leci na emeryture do Polski. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@denis-szwarc: Przez chwilę zastanawiałem się, ki c--j mnie woła ale przeczytałem pierwszy akapit i od razu skojarzyłem :D Generalnie to tag leci do obserwowanych bo czuję, że mogą to być fajne historie :D
  • Odpowiedz
Szczerze? To tylko w miastach. W mniejszych miejscowościach ich nie dostrzegam, a jeśli już spotykam jakiegoś czarnoskórego człowieka, to jest on normalny. Problem leży w tym, że jeśli jakiś imigrant zrobi coś złego, to prawackie media powielają tę informację do ostatniej wyciśniętej kropli


@denis-szwarc: To akurat jest oczywiste dla kogoś z ćwiercią działającego mózgu i jakimkolwiek bagażem podróżniczym. Internet robi obecnie za ogromną platformę do manipulacji, którą - jeśli bardzo
  • Odpowiedz
@denis-szwarc: więc nie możesz wypowiadać się obiektywnie, skoro nie znasz sytuacji poza swoją "pipidówą". Ogólnie temat mi wisi, póki mnie nie dotyczy. Ale chcących pracować, bądź rzeczywiście uczyć się języka bądź fachu, jest niewielu. A coś takiego jak integracja, nie istnieje. Twoja wypowiedź jest w stylu: nie znam się, ale się wypowiem.
  • Odpowiedz