Wpis z mikrobloga

Długo zastanawiałem się, czy pisać to, czy może sobie lepiej odpuścić xD
No ale wygrała moja potrzeba czytania bólu dupy w komentarzach pod tym wpisem, więc napiszę :D
Mój pierwszy wpis tego typu (o nie piciu alkoholu przez 15 lat itd.) zdobył niemałą liczbę ponad 2k plusów. Najlepsze były jednak komentarze, które czytałem z częstym wybuchem beki :D Drugi wpis dotyczył zakupów za ponad 1k i w komentarzach odezwali się ludzie, o których był wpis :D

To lecimy dalej i opowiadam o tych znienawidzonych przez 90% wykopu imigrantach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

---
#deniswniemczech <- obserwuj tag po więcej historii i ciekawostek z Niemiec z pierwszej ręki
---

Najpierw krótka historia, dlaczego jestem w Niemczech, a nie w Polsce. Powodem przeprowadzki 5 lat temu były głównie pieniądze oraz moja choroba, która wymaga, abym przesiadywał raczej w górskich klimatach. Życie w górach w Polsce do tanich nie należy, więc wybraliśmy Niemcy. Przeprowadziliśmy się do Bayern, do miejscowości zamieszkującej ponad 5 tysięcy ludzi, ponieważ w tym właśnie bundeslandzie tata znalazł swoją pierwszą pracę jako kafelkarz (teraz pracuje jako elektryk, ale o tym w innym wpisie). No i w sumie tyle z mojej historii, którą powinniście znać na ten moment ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy w Niemczech (Bayern/Bawaria) jest dużo imigrantów?
Szczerze? To tylko w miastach. W mniejszych miejscowościach ich nie dostrzegam, a jeśli już spotykam jakiegoś czarnoskórego człowieka, to jest on normalny. Problem leży w tym, że jeśli jakiś imigrant zrobi coś złego, to prawackie media powielają tę informację do ostatniej wyciśniętej kropli. Serio, nie spotkałem jeszcze żadnego imigranta, który by nie pracował oraz byłby agresywny. W każdej grupie społecznej są inni ludzie, no #!$%@?. Ostatnio widziałem, że jakiś typo w gdańsku biegał z maczetą po galerii handlowej. Każdy człowiek ma swój własny charakter i to serio nie jest tak, że jeśli jeden imigrant nie pracuje, to od razu znaczy, że każdy imigrant nie chce pracować itd.

Jeśli będzie zainteresowanie, to mogę też w jakimś innym wpisie opowiedzieć o tzw. lepszym traktowaniu imigrantów od tutejszych uczniów. Czy imigranci mają większe prawa w Niemczech? Czy jeśli zechcesz obronić się przed imigrantem, to czy zostaniesz oskarżony o rasizm? (XD) Czy zachód serio jest tak bardzo zepsuty przez feministki i inne grupy, jak to propagują ruskie prawackie trolle w Polsce? xD

Bólu dupy czas zacząć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#emigracja #takaprawda #przemyslenia #imigranci
  • 45
Szczerze? To tylko w miastach. W mniejszych miejscowościach ich nie dostrzegam, a jeśli już spotykam jakiegoś czarnoskórego człowieka, to jest on normalny. Problem leży w tym, że jeśli jakiś imigrant zrobi coś złego, to prawackie media powielają tę informację do ostatniej wyciśniętej kropli


@denis-szwarc: To akurat jest oczywiste dla kogoś z ćwiercią działającego mózgu i jakimkolwiek bagażem podróżniczym. Internet robi obecnie za ogromną platformę do manipulacji, którą - jeśli bardzo tego