Wpis z mikrobloga

@Oplyy: ten w dredach najlepszy, typowa lewacka młodzież lemingowa xD #!$%@? w płuco bez filtra dym o temperaturze żaru, w masowych ilosciach dzien w dzien, ale smog mu #!$%@? przeszkadza xD
  • Odpowiedz
@Naturmensch: wyobraź sobie, że ja fajki jaram i mi smog przeszkadza. Nie wiem czy jest co porównywać, parę sekund obciążenia płuc syfem kontra parę godzin. Jak byk smog to pomimo głodu nikotynowego nawet nie mogłem myśleć o paleniu a jestem kurna nałogowcem.
  • Odpowiedz
wyobraź sobie, że ja fajki jaram i mi smog przeszkadza. Nie wiem czy jest co porównywać, parę sekund obciążenia płuc syfem kontra parę godzin.

pare sekund

@DiscoKhan: jesteś (jeszcze) żywym przykladem działania mechanizmów sanooszukiwania się. Papieros pali się ok 5 min, czyli nawet przy 12 dziennie to już jest godzina inhalacji, gdzie prawie każdy oddech to zaciągnięcie się, lub posiadanie jeszcze rozrzedzonego dymu w plucach. W dymie papierosowym wszystko jest
  • Odpowiedz
@Naturmensch: szczerze wątpię, bo w tamtym okresie nołlajfiłem w gry.

Cokolwiek będziesz mi pisać to było parę dni gdzie zwyczajnie było ciężko oddychać, nie wiem skąd jesteś, może u ciebie problemu nie było.

Przecież z tym smogiem oszukujesz siebie dokładnie tak samo jak ja z fajkami xD
  • Odpowiedz
szczerze wątpię, bo w tamtym okresie nołlajfiłem w gry.

Ale jakis przekaz ze świata zewnetrznego docieral do Twojej piwnicy chocby przez wykop #!$%@? znaleziskami o skogu

Przecież z tym smogiem oszukujesz siebie dokładnie tak samo jak ja z fajkami xD


@DiscoKhan: no tak średnio bym powiedział, bo tu gdzie mieszkam powietrze jest czystsze niż w 99,8% polski więc nawet gdyby smog byl tak szkodliwy jak fajki, to problem ten by
  • Odpowiedz
@Naturmensch: ...

Czyli mieszkając w czystej okolicy próbujesz przekonać kogoś ze zasmogoeanego miasta, że problem smogu to nie jest problem?

Człowieku, pomimo tego, że palę papierosy to w dodatku biegam, także nawet jeżeli ten smog jest zdrowszy to dlaczego kompletnie uniemożliwiał jakąkolwiek aktywność
  • Odpowiedz