Wpis z mikrobloga

Z ostatnich raportów kierowników oraz monitoringu zauważyłem w zakładzie długie sesje toaletowe moich pracowników. Mimo ostrzeżenia i informacji zmian brak, dlatego też od poniedziałku przed wejściem do wc pojawią się czytniki do kart ewidencyjnych czas pracy. Czas w toalecie nie będzie liczony do czasu pracy.

Nie mogę się już doczekać min pracowników, gdy okaże się, że za siedzenie na tronie nikt im nie zapłaci.

PS: Systemu nie da się oszukać, by wejść do toalety należy skorzystać z karty.

#pracbaza #praca #sergeiwpracy
DawajDawaj - Z ostatnich raportów kierowników oraz monitoringu zauważyłem w zakładzie...

źródło: comment_g1h23z2GJpRAA1P8yfLZmB6giqlekzGo.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DawajDawaj: To tak jak u mnie w domu ( ͡° ʖ̯ ͡°) jak miałem 15 lat i chodziłem srać, mój stary cały czas niby to przypadkiem kręcił się koło kibla i ciągle pytał: a co tam tak cicho, czemu cię nie słychać? jak pierwszy raz nie odpowiedziałem, to zaczął walić w drzwi i krzyczał: dlaczego milczysz, co się stało?przeklinał i wrzeszczał, że zaraz wyrwie drzwi z
  • Odpowiedz
@DawajDawaj: jesteś dość pewny wprowadzonej technologi. Ale jest tez sposób jak Ciebie z tym oszukać skutecznie. Sam jestem ciekaw, czy trafi Ci sie inteligentniejszy pracownik, bo jak zrobić to już Ci nie zdradzę.
  • Odpowiedz