Wpis z mikrobloga

Z ostatnich raportów kierowników oraz monitoringu zauważyłem w zakładzie długie sesje toaletowe moich pracowników. Mimo ostrzeżenia i informacji zmian brak, dlatego też od poniedziałku przed wejściem do wc pojawią się czytniki do kart ewidencyjnych czas pracy. Czas w toalecie nie będzie liczony do czasu pracy.

Nie mogę się już doczekać min pracowników, gdy okaże się, że za siedzenie na tronie nikt im nie zapłaci.

PS: Systemu nie da się oszukać, by wejść do toalety należy skorzystać z karty.

#pracbaza #praca #sergeiwpracy
DawajDawaj - Z ostatnich raportów kierowników oraz monitoringu zauważyłem w zakładzie...

źródło: comment_g1h23z2GJpRAA1P8yfLZmB6giqlekzGo.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@DawajDawaj: Ciekawe jak zamierzasz rozliczyć przysługujące przerwy jeśli ktoś akurat będzie w takiej chciał postawić dwójeczkę. PIP Ci zrobi z dupy garaż szybciej niż Ci się wydaje ;>
  • Odpowiedz
@DawajDawaj: to już patalogia... mój kierownik w gównopraca się #!$%@?ł, że dlaczego chodzę 3 razy do kibla srać, no to mówię że jem dużo to i sram, a nie tak jak Pan kierownik, że na przerwie zje jedną kanapeczkę i nie sra przez 3 dni i od tego momentu nic nie gadał
  • Odpowiedz
@grzegorz-bak-104: Wszystko zgodnie z prawem.

@chilon: PIP był już w tym roku dwa razy, wszystko w najlepszym porządku, napawdę świetni ludzie tam pracują.

@carumus1: Mogą załatwiać potrzebę w domu, jeżeli już muszą to załatwienie potrzeby nie trwa 30-40 minut, a tyle co nie którzy potrafili tam spędzić czasu.
  • Odpowiedz
@DawajDawaj:

PIP był już w tym roku dwa razy, wszystko w najlepszym porządku, napawdę świetni ludzie tam pracują.


Co nie zmienia faktu, że w trakcie przysługującej przerwy pracownik ma prawo skorzystać z toalety i nie masz prawa odliczać tego od czasu pracy. Tak więc cieszy mnie, że Twoi pracownicy nie siedzą bezczynnie tylko zgłaszają nieprawidłowości tam gdzie należy aby upewnić się, że w zakładzie pracy przepisy są respektowane (ʘ
  • Odpowiedz
@DawajDawaj no dobra, przed wyjazdem do pracy sram o 5.30, zjem śniadanie, a moje śniadanie nie składa się z gównokanapek, tylko z pełnowartościowych posiłków, przed przerwą pójdę na sranie, potem na przerwie znowu zjem duży posiłek, godzina lub półtora godziny po przerwie ciśnie na sranie i co mówisz, że przed wyjściem do pracy mam zrobić jedno sranie za cały dzień? W moim przypadku jest to niewykonalne. Pamiętaj, że pracownicy też mają swoje
  • Odpowiedz
@DawajDawaj czego Ty nie rozumiesz? Są takie momenty, że naprawdę muszę pójść do toalety w czasie trwania pracy. Już Ci mówiłem, że robię 2 razy lub 3 i tego nie oszukam. Taki mam styl życia.
  • Odpowiedz
@DawajDawaj: nie wierze w to hahahaaha. #!$%@?. Ale rozumiem cie stary. Ludzie jak sie dowiedza ze uszkodzone rzeczy mozna zabierac za darmo to zrzucaja z produkcji i sprzedaja na lewo zwierzeta. Z jednej strony to nie ludzkie a z drugiej twoje zachowanie nieludzkie. Ale czego sie spodziewac.po pogrzebowce....
  • Odpowiedz