Wpis z mikrobloga

bardzo mnie boli jak niektórzy traktują przegrywanie tylko w kategorii wzrostu i ryja. Przegrywanie w życiu to więcej aspektów niż niedosięganie nogami do podłogi. Fakt że w czasach #!$%@? różowych które potrafią zaszufladkować człowieka tylko za to czy jego wzrost zaczyna się od liczby 18, wzrost jest ważny ale czy będąc wysokim ale nieruchającym zjebem czyni mnie wygrywem? Przegryw to brak perspektyw, #!$%@? na umyśle, nigdy nietrzymanie za rękę. Ja wygrywam tylko we wzroście a w reszcie srogo przegrywam. Mógłbym trollować że mam mniej niż 180 ale jestem z wami szczery. Dlatego proponuje wprowadzić skale przegrywu. Skale która będzie się składał z punktów im więcej tym jesteś mniejszym przegrywem. Moja propozycja, oczywiście jeśli potraficie lepiej to robić to zapraszam.

ryj: tyle ile w skali 1-10 tyle otrzymujesz pkt. Ja otrzymałem 5, max pkt 10
wzrost: 0 jeśli mniej niż 170, 1 jeśll mniej niż 180, +180 5 pkt. Ja otrzymałęm 5, max pkt 5
wykształcenie: podstawowe 1, średnie 2, gównostudia 3, dobre studia 5. Ja mam 3, max pkt 5
zarobki: tyle ile pln na ręke tyle pkt (do max 10k). Ja zarabiam 2k czyli 2 pkt, max pkt 10
perspektywy: tutaj subiektywnie, oceniajcie swoje perspektywy na zmianę życia w 1-5 pkt. Ja otrzymam 2 pkt, max 5
#!$%@? umysłowe: też subiektywnie jak ocenianie na ile w umyśle jesteście #!$%@? im więcej tym mniej #!$%@?, Ja otrzymam 2, max 5
znajomi: tylu ilu znajomych masz tyle pkt (max 10), ja otrzymam 0, max 10
najważniejsze, nieruchanie: ruchałeś otrzymujesz 0 pkt, tyle ile masz lat i nie ruchałeś tyle pkt masz na minusie. Max do 30 lat czyli do - 10 pkt. Przykładowo ja nie ruchałem w wieku 24 lat czyli mam na miniusie -4 pkt. Podwieki mniej niż 20 otrzymują 0 pkt

podsumujmy: 5+5+3+2+2+2+0-4 = 15 15/50 taka jest skala mojego #!$%@? podzielcie się swoim
#przegryw #zalesie ##!$%@? ##!$%@?
P.....a - bardzo mnie boli jak niektórzy traktują przegrywanie tylko w kategorii wzro...

źródło: comment_OrESoIY7x2KyXdx6YaSrGQkT2CDChEei.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@PanDarcy: daje 0 bo nieruchanie odejmuje pkt. W punkcie #!$%@? umysłowe chodzi o to że jeżeli nie jesteś #!$%@? umysłowo to dostajesz 5 pkt, jeśli jesteś mega #!$%@? to otrzymujesz najmniej pkt czyli 0
  • Odpowiedz