Wpis z mikrobloga

Polecacie jakieś skrzynki e-mail dla grupy studentów (wiem, że to kretyńskie, ale niektórym wykładowcom nie przetłumaczysz). Ważne żeby nie było żadnych reklam. #gmail był spoko, ale ciągle wymagał weryfikacji telefonicznej + blokował lokalizacje. Chciałem założyć na #hotmail lub #yahoo ale oni też cisną o numer telefonu...
#mailgrupowy
  • 12
@animuss: ja to ogarnę, ale inni mogą mieć problem xD poza tym chyba nie ma tam opcji wysyłania wiadomości (niby spoko, bo nie lubię jak ktoś pisze za grupę, ale niektórzy tak już mają). W ogóle najlepiej byłoby żeby wszyscy korzystali z Portalu Studenta, który mamy, ale tam nikt nie zagląda. Myślałem nawet, żeby spróbować zrobić jakąś wtyczkę do powiadomień z PSa, ale nie miałem na to czasu :p
@BenAffleck: jak to nie ma opcji wysyłania wiadomości? Wystarczy wysłać email na adres grupy - zupełnie jak na zwykły adres. Jedyne co musisz zrobić to dodać emaile użytkowników, ale to taka sama praca jak dawanie im hasła do maila grupowego ;> Po dodaniu będą otrzymywać emaile wysłane na grupę, to chyba nie przerasta możliwości umysłowych ludzi studiujących z tobą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)