Wpis z mikrobloga

Sam chętnie oglądam mecze reprezentacji Polski w siatkówkę na wielkich turniejach, ale przestańmy udawać, że ten sport obchodzi więcej niż garstkę krajów.

Dowód: Piątkowe wydanie La Gazetta Dello Sport. Piątek na stronie głównej xD Ani słowa o siatkówce (przypominam, że turniej jest rozgrywany m. in. we Włoszech).

Życzymy naszym jak najlepiej, ale nie kumam ból dupienia o to, że pod tagiem mecz są wpisy piłkarskie, a nie dotyczące siatkówki xD

No fajny taki sport. Nie za popularny, nie za niszowy.

#siatkowka #pilkanozna
Pobierz
źródło: comment_xHFk1Yrh3LBgsdrIvftvImdDHxPu4uX6.jpg
  • 20
@kaktus_z_ostrymi_kolcami: Hm, to się chyba źle zrozumieliśmy. Ja nie napisałem, że siatkowka to podsport, tylko odniosłem się do wczorajszych zarzutów wielu Mirków. A te zarzuty były skierowane pod tag mecz - z pretensjami, że jak to Polska gra o półfinał, a tag zawalony informacjami o meczach pilkarskich.

Więc wyjaśniłem, że serio we Włoszech nikt nie przejmuje się meczami siatkówki. Ciężko walczyć z większością. A ja oglądam każdy sport, od curlingu, po
@hubert93: Krzysztof Piątek na pierwszej stronie gazety, podczas gdy gospodarz turnieju gra o być albo nie być w turnieju. Ja naprawdę lubię siatkówkę, ale serio Włochów siatkowka mało obchodzi. Co to ma do rzeczy że Włosi mają 2. najlepsza ligę świata w siatkę, skoro na głównej stronie gazety ląduje polski zawodnik grający we włoskim przeciętniaku jakim jest Genoa
@crazyfigo: Serio, czy naprawdę opierasz swoją opinię o tym, że Włochów siatkówka nie obchodzi, wyłącznie na tym, co jest na pierwszej stronie gazety sportowej? Patrzyłeś wewnątrz ile jest stron? I nie grali o być albo nie być, o to grali wczoraj z nami.
@MirkobIog: Nie kłamę. Jest mikro wzmianka, jak na gospodarzy MŚ to trochę słabo. Zresztą od początku tych mistrzostw na stronie głównej żadnej sportowej gazety we Włoszech nic nie było - nie licząc takich mikro wzmianek.

Z Polakami wygrali i dzisiaj też tylko malutka wzmianka. To nie kwestia braku sukcesu tylko tego, że w Italii to serio sport nr 4-5.