Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mirki jakie ćwiczenia polecacie na brzuch? Bo w sumie jakiegoś konkretnego cwiczenia poza deska nie mam i efektów zbyt dużych też przez to nie mam w porównaniu do innych części ciała.
#silownia #kiciochpyta
  • 18
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@berti: Kaloryfera aż takiego nie chce, ale chciałbym mieć taki brzuch by powiedzieć z ręką na sercu, że nigdy nie mialem lepszego brzucha xD
  • Odpowiedz
@ania-nowak1231 Zawsze mnie śmieszy to stwierdzenie. Jeśli ktoś jest ulany, ale ma trochę mięśnia to np. cyce mu zwisaja, a po redukcji ładnie się to odsłoni. Tak samo z brzuchem. Ale co jeśli ktoś jest po prostu chudy, albo zaczyna dopiero ćwiczyć i chce robić brzuch? Jeśli zrobi to w kuchni i zredukuje, ale nie ma rozwiniętych mięśni brzucha, to brzuch będzie płaski i nie będzie to wymarzona krata. Oczywiście inna
  • Odpowiedz
@Wazzzup: Niezależnie, jak ktoś jest ulany czy wygląda jak z obozu może zrobić brzuch w samej kuchni. Natomiast jak masz % tkanki tłuszczowej, który będzie zasłaniał mięśnie brzucha to choćby robić milijon brzuszków dziennie i rozwalić sobie kręgosłup to brzucha nie zrobisz ćwiczeniami ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@ania-nowak1231: Ale przecież to się tyczy całego ciała xD Wiadomo, że jak ktoś jest ulany to nie widać poszczególnych głów tricepsa, ani kostki na brzuchu. Też komuś powiesz, że triceps się robi w TYLKO w kuchni, bo jak zredukuje to będzie coś tam widać? Coś tam będzie widać, ale ledwo co. To stwierdzenie z brzuchem wyszło z tego, że brzuch pracuje mocno przy ćwiczeniach wielostawowych, nawet jeśli ktoś nie robi
  • Odpowiedz
@brrrum tak! w planku juz luzno wytrzymywalam kilka serii po 1' z krotkimi przerwami, a po 15 powtorzeniach tego/strone zakwasy na tydzien. : D naprawde super
  • Odpowiedz