Wpis z mikrobloga

UWAGA to jest P O T Ę Ż N E plusowanko z okazji dnia murka (tak tak już w niedzielę mamy święto) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ile plusów taki rabat na żelki #gusto w naszym sklepie internetowym: http://sklep.gusto.pl
Ale ostrzegam XD jeśli jakimś cudem d-----------e 8000 plusów to chyba miesiąc będziemy to wysyłać a firma zmieni nazwę na GUSTO FABRYKA KWAŚNYCH ŻELKÓW KONFIDENTÓW XDDD
ŻELKOM
ecco - UWAGA to jest P O T Ę Ż N E plusowanko z okazji dnia murka (tak tak już w nied...

źródło: comment_kEbBnJKQl1owQAW0EstlXz38IoanO69k.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ecco
Wystawiłem Twoje żelki na bazarku na rzecz królików. Pierwsze pytanie było czy są zagęszczane pektynami. Azaliż powiadam: zwiekszycie liczbę klientów gdy będzie to też dla tych co nie jedzą mięsa.
  • Odpowiedz
@DonTom: Bo poza towarem ankieta może obejmować pytania o dostawę, obsługę, zapakowanie, stronę internetową, gdzie się dowiedziałeś o firmie etc.; no ale w tym wypadku to chyba faktycznie chodzi tylko o smaki co w sumie też ma sens, pytasz się klienta któremu posmakowało raz "co możemy jeszcze dla ciebie zrobić"
  • Odpowiedz
@ecco: "Żelki bez cukru", tak mi się skojarzyło xD

Chcecie schudnąć? Jedzcie żelki! Ale nie takie zwykłe. Słuchajcie mircy, opowiem wam historię.

Byłem sobie ostatnio w Tesco i zdałem sobie sprawę z tego, że chyba z dziesięć lat nie jadłem żelków. Stoi facet, lat trzydzieści pięć, łysina się zaznacza zakolami większymi niż ma Amazonka w górnym biegu, i ogląda żelki jak mały knyp. No i upatrzyłem sobie - Haribo sugar free. No spoko, bez cukru to może mi dziąseł nie wypali bo słodyczy to nie jadłem w hooy długo. Kupiłem sobie taką paczkę 2kg i szczęśliwy podbijam do kasy. Za mną jakiś starszy pan. Stuka mnie w ramię i mówi:
-Tylko pan ich nie jedz za dużo, bo jak wnuczce kupiłem to dwa dni z kibla
  • Odpowiedz
  • 1
@ecco zróbcie żelki dla prawdziwych chadów ruchaczy co potrzebują energii przed następną tinderówą. Czyt. Z kofeina / guarana czy coś żeby przy okazji miało kopa.
  • Odpowiedz