Wpis z mikrobloga

1. Szukam prostych posiłków do przygotowania na 3dni do przodu, które wymagałyby max podgrzania w mikrofalówce. Do diety redukcyjnej, ale bez konkretnych zaleceń, fajnie jakby były sycące i nie miały dużo kalorii.

2. Przepisy zamiast kanapek / parówek / dojadania obiadu na popołudnie (na śniadania jakieś pomysły mam).
3. Jakieś tipy w kwestii przygotowania posiłków z wyprzedzeniem by dało się to jeść?

#dieta #mikrokoksy #mealprep #odchudzanie
  • 4
@Lewo: jakby ilość kalorii to zawsze trzeba sobie indywidualnie policzyć inaczej to ciężko cumplu (tutaj polecam stronę ilewazy.pl) a takie pierwsze z brzegu danie które spełnia powyższe to chilli concarne czy jakoś tak. Zaleta jest jeszcze taka ze przepis bazowy możesz interpretować dosyć luźno i zrobić swoją wariacje :p
@Efeljot: Chodziło mi bardziej aby były to wersje light danego dania, na masę można sporo rzeczy dodać by podbić kaloryczność. Ja szukam takich w których będzie dało się to jeść i będzie oparte na produktach light.
Czyli odpadają jakieś sałatki ziemniaczane z majonezem (niektóre z majonezem mogą być, jakoś się przemyci w mniejszej ilości) :D
A porcje już sobie pod zapotrzebowanie wyznaczę, byleby nie wyszło mi potem 50g jedzenia na obiad