Wpis z mikrobloga

Co za cymbaly żyją na tym świecie. Sprzedałam rzecz, wysłałam na drugi dzień inpostem tak jak janusz chciał a teraz ma pretensje, że paczka nie będzie na jutro ( ͡° ͜ʖ ͡°) w aukcji było napisane że wysyłka w ciągu 2 dni. Teraz straszy mnie negatywem, wiadomością do allegro i negatywem xd Tak żem czuła że to zjeb, bo przed kupnem pytał czy ten sprzęt ma "BLUTU''
#allegro #podludzie
Pobierz
źródło: comment_seB2QCANN4LaBPQhhpDrd0zXEoJUp4z7.jpg
  • 12
@Zazielenialazielonazielonka Ja się czasem denerwuje jak jest informacja o wysyłce 24h, kupuje przedmiot a na następny dzień dopiero w nocy ktoś wkłada paczkę do paczkomatu. Potrzebowałem coś na szybko, a przesyłka jest już opóźniona jeden dzień, bo kurier zabierze następnego dnia dopiero (W większości przypadków odbiera to prosto od sprzedawcy i nie ma problemu).

Ale jak miałaś to uwzględnione to spoko.
@cranberry250 Oczywiscie. Ale towar dla mnie nie jest wysłany w momencie włożenia do paczkomatu, a w momencie odebrania przez kuriera (od tego czasu dopiero liczy się czas wykonania usługi przecież). Paczkomaty to usługa D+2, jednak większość przychodzi na drugi dzień od nadania i to mam w głowie kiedy zamawiam paczkomat. Gdybym wiedział że to będzie wyglądać w taki sposób, a mój potrzebny przedmiot będę miał za późno (nie daj Boże jeszcze weekend
@Kakaladze czas wysyłki to czas, który sprzedający ma na nadanie paczki i jej wysłanie. Skoro zamawiasz towar np o 20 a sprzedawca wysyła go następnego dnia o 19 to wywiązał się z czasu wysyłki w 100%. Potem przecież sprzedawca nie ma wpływu na to jak długo paczka leży w paczkomacie. Złóż skargę do InPost że kurierzy kursują tylko raz dziennie w okolicach południa :)
@cranberry250 Ech, skoro kurier był w paczkomacie to przesyłka jest traktowana jak nadana następnego dnia. To tak samo jak na poczcie, kiedy nadasz przesyłkę po godzinie chyba 15, to jest ona traktowana jak nadana dnia następnego. Więc nie, w obu przypadkach sprzedający nie wywiązał się w 100% z tego co miał w opisie aukcji.
@kraggthegrimm Naucz się czytać ze zrozumieniem. Nigdzie nie narzekam na paczkomaty, ba bardzo sobie chwalę.

Nie wiem jakim cudem mogłeś dojść do takich wniosków, czytanie nie jest trudne.

PS: Jak myślisz że wyzywając mnie, w jakikolwiek sposób 'wygrywasz' to się mylisz, pokazujesz tylko bardzo niski poziom twojej osoby. Szczególnie że wszedłeś w środek zwyczajnej dyskusji z innym mirkiem gdzie każdy napisał co chciał i się rozeszliśmy. Daje czarnolisto bo unikam takich ludzi
@Kakaladze: oczywiście że narzekasz. Sprzedawca zrobił swoje: przygotował towar, spakował, zarejestrowal przesyłkę i ja fizycznie oddał do dostarczenia we wskazanym czasie. Jakbyś sobie kurierem zamówił to by już to do ciebie jechało a że wybrałeś paczkomat którym trwa dłużej to twoja sprawa a nie sprzedawcy.

I weź się wstrzymaj z erystycznymi metodami w dyskusji tylko czasem przyjmij do wiadomości że problem jest w tobie.

Edit: ach i oczywiście eot bo szkoda