Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@SinShop: Jestem ateistą więc gadanie o Jezusie mnie nie rusza. Mówię tak, bo ja sam uważam że oddawanie własnej żony do bolcowania, jak dziwkę w burdelu, jest #!$%@?. Nie mogę tego nikomu zabronić, ale mam prawo wyrazić o tym swoją opinie. I nic mojego zdania nie zmieni. I po #!$%@? trójkąt napisałeś po francusku? Żeby się pochwalić jaki jesteś obyty i elokwentny czy co?
Koleś włożył kij w mrowisko tym wpisem XD fajnie że jego partnerka podziela fantazję. Każdy ma inne fetysze czy upodobania. Ja mojego niebieskiego nie mogę przekonać do robienia o wieeeele bardziej waniliowych rzeczy, a dla innego faceta byłoby to codziennoscia. Jeśli wszystkim zaangażowanym stronom to pasuje to super.
Najciekawsze jest dla mnie to jak osoby bawiące się w cuckold potrafią wyzbyć się zazdrości albo jak w ogóle sobie z nią radzą.
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: nie wiem czy to zarzutka, ale buldupy w komentarzach, wycie i plucie będzie niesamowite xD

Ja oczywiście szanuję, bo sam lubię brać udział w takich zabawach, jako ten dodatkowy bolec, czy nawet obserwator. Miałem kilka akcji, których z niczym się nie da porównać, w tym totalne spontany (np. trójkąt w nocy na plaży na Teneryfie).

To jest coś, do czego trzeba dojrzeć, czuć i akceptować. I tyczy się to obojga
@AnonimoweMirkoWyznania: Uwielbiam to #!$%@? w komentarzach xD Ludzi którzy widzieli kobity w Jpg a na widok gołego cycka spodnie mokrexD ja swój komentarz dodałem wczoraj więc dzisiaj nie będę go powtarzał gratuluję Mirku fajne fantazje ;)