Wpis z mikrobloga

Mireczki,
Wraz z rozwojem firmy o nowy rejon - Warszawę, mam kłopot w takiej postaci, że nie wiem za bardzo jak się tam rozreklamować. Otworzenie się na stolice zacznie generować koszta, więc chciałbym jak najszybciej troche klientów podłapać. Firma to catering dietetyczny. Narazie forma reklamy na jaką wpadłem to: 1. social media (fb, instagram) 2. Ulotki 3. Google adwords ale zielony kompletnie w tym jestem no i tyle w sumie. Myślałem o otworzeniu się jakieś biura/korporacje/silownie/kluby ale też nie wiem za bardzo jak się dostać do takich miejsc. Po prostu dzwonić i pytać?

#marketing #warszawa #stolica #reklama #reklamakreatywna #biznes #firma #silownia #fitness
#seo
  • 11
@moneymakeer większość firm tego typu to zaczyna od Warszawy, w końcu tutaj chyba największy procent ludzi nie ma czasu na gotowanie, a posiada pieniądze. Plus ten nawyk bycia na diecie. Jeśli jedzenie, które sprzedajecie faktycznie jest dobre, a nie jak w przypadku 80% takich cateringów, gdzie przez pierwszy tydzień jest dobrze, a potem coraz gorzej, to polecam Groupon i inne promocje - jak rozdajo na wykopie ( ͡º ͜ʖ͡
@chwed: @musztym: wyczuwam wstęp do gówno burzy.
Zatem może wyjaśnię mój żart, skoro ten okazał się być zbyt abstrakcyjny.

Powiedzcie proszę, czy jesteście ekspertami od marketingu?
Powiedzcie proszę, czy ekspert d.s. marketingu będąc w pracy, nawet przeglądając wykop, znajdzie wystarczająco czasu na to, żeby odnieść się do zapytania od mirka @moneymakeer ?

Uważam, że nie. Na Wykopie jest wielu ekspertów, pasjonatów, specjalistów, czy po prostu hobbystów. Są to jednak ludzie
@moneymakeer: u mnie ostatnio w biurze reklamował się jeden z cateringów - możliwość wykupienia bodajże na 5 dni diety z 50% zniżką pod warunkiem, że dostawa będzie właśnie do biurowca. Z tego co widzę, to część osób korzysta z ich usług już po zakończeniu promocji, więc podziałało.
@moneymakeer:
1. reklama tekstowa adwords.
2. remarketing adwords
3. pixel facebooka i remarketing facebookowy
4. Seo
5. Znajdz jakiegos influencera może znajdziesz kogos z dobrymi zasięgami i zrobi to w ramach barteru (tylko ostrożnie wybieraj )

Jak nie wiesz jak się za to zabrać to pisz priv