Wpis z mikrobloga

@dradziak: Nic nie brałem. To było z 10 lat temu. Muszę odwiedzić w wolnym czasie jak będę. Sklep typu mydło i powidło. Ciekawe jakie teraz mają pomysły ( ͡° ͜ʖ ͡°) Podobne przybytki pamiętam z Nadarzyna.

Też odbierałem w tygodniu Collectora. Raczej większych różnic z The One nie widzę więc jest ok.
Brałeś tego Encre 78% z ip? Dzisiaj odbierałem z paczkomatu i leci do snu. Ciekawe
@Minishcap
Wólka Kosowska, Marywilska, Różyckiego....tam, to akurat kupiłem swoję pierwsze "perfumy", szarego HB :D
Teraz z perspektywy czasu, to bardziej jak Armani Code Profumo pachniał xD

Różnicy rzeczywiście nie ma, ale dla mnie są lekkie niuanse - jak troszkę więcej kardamonu, ciut więcej tytoniu, a tak to podobne są :)
Szkoda, że nie mają więcej tytoniu, ale nie ma co narzekać.
Wczoraj na nadgarstku wytrzymały mi 15 godzin, więc...:D

Wiesz co, nie
@dradziak: 15 godzin... Uaa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Muszę sprawdzić ile godzin wytrzyma u mnie. Ciekawy jestem czy jest też blisko skórny.
Dla mnie to świetny zapach. Dosyć uniwersalny. Bardzo elegancki i przyjemny. Bałem się, że może się różnić mocno z The One ale jest podobny.
Odczucia oczywiście na razie nadgarstkowe.

No ja mam 78%, 79%, Extreme i czekam aż wreszcie to Ombre Noire się pojawi w
@Minishcap
Bardzo długo, a każdy The One zawsze na mnie siedział krótko, więc jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.
Sprawdź sobie, bo jestem ciekawy, czy to jakaś anomalia na mojej skórze :D
Masz rację, jest to chyba najbardziej bezpieczny zapach który znam i jakoś nie potrafię sobie wyobrazić by ktoś nie powiedział o nim chociaż - ok, fajny.
Chyba lekko ponad La Nuit go postawie, ale to po globalnym zobaczę.

Ombre jakoś ostatnio był
@dradziak: La Nuit miałem dzisiaj na sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale chyba nie postawiłbym DG wyżej.

Będą grobowe sny. Słyszałem o tej marchewce!
No ja mam taką manię psikania do snu. Uwielbiam. Najlepsze oczywiście te najcięższe.