Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy żeby znaleźć dziewczynę muszę udawać twardego jak stal chucka norrisa? Nie mogę być poprostu sobą? Dlaczego będąc mięczakiem płaczącym na filmach i książkach nie mogę znaleźć dziewczyny bo wszystko kręci się tylko wokół seksu, imprez i mega umięśnionych ciał a ja bym chciał się tylko tak naprawdę zakochać z wzajemnością ()

#przegryw #feels #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@meiceimSmetseJ: xd tak jak te same wpisy co 5 min.
"Siema mam 1232 tygodnie, w dzieciństwie poraziła mnie woda i kopnął mój jamnik, nigdy nie trzymałem dziewczyny za ucho. Czy mając zakola/128 cm wzrostu, będąc wrażliwym introwertykiem/jedząc fasolę po bretońsku/mając szpotawą stopę mam szanse na spotkanie miłości mojego życia w ciągu najbliższych 21, 37 minut? "
@AnonimoweMirkoWyznania: no chyba po to tu jestem, na tym portalu.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Po prostu idz na siłke, trzymaj nadwyżke kaloryczną żebyś urósł, w międzyczasie idz na boks a testosteron tak Ci wystrzeli, że on już będzie wiedział jak Cie pokierować. Podziękujesz pózniej.
  • Odpowiedz
@meiceimSmetseJ: chrzanić. Niech się chłopcy wezmą trochę za siebie, a nie się miziają po pleckach.
Dałem tu już 1500 dobrych rad, podobnie inni mircy, a jedyne co z tego jest, to nieustająca powtórka z rozrywki tych samych zdupnych wpisów, z czego 3/4 to trolle.
Gdyby choć połowa tych prawdziwych przegrywów chciała coś zrobić, to by przejrzała tag #przegryw i przeczytała kilka rad od tego okropnego "normictwa". No, ale
  • Odpowiedz