Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy żeby znaleźć dziewczynę muszę udawać twardego jak stal chucka norrisa? Nie mogę być poprostu sobą? Dlaczego będąc mięczakiem płaczącym na filmach i książkach nie mogę znaleźć dziewczyny bo wszystko kręci się tylko wokół seksu, imprez i mega umięśnionych ciał a ja bym chciał się tylko tak naprawdę zakochać z wzajemnością ()

#przegryw #feels #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 33
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Zapewne zerkasz na dyskotekowe tapeciary albo instagramowe gwiazdeczki i się dziwisz że one lecą na seks, imprezy i mięśniaków... Zmień środowisko, zacznij zerkać w kierunku szarych myszek co siedzą z książką w parku, mają jakieś ciekawe hobby albo robią jakiś wolontariat.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: bo kobieta nie chce mieć w osobie partnera tego samego co ma w sobie... Nad muzykę czy filmami sama już płacze... szuka mężczyzny, a nie drugiej baby, inaczej była by lesbijką...

Mam nadzieję, że to trochę wyjaśnia twoje rozterki....

  • Odpowiedz
CynicznyŻniwiarz: kobiety to wrażliwe istoty i potrzebują kogoś kto bedzie potrafił je wspierać a nie obciążać, miałam wiele takich "przyjaźni" gdzie facet mnie przygniatał swoimi problemami, pomagałam, wspierałam aż mi nie starczyło energii na własne życie, jest taki typ toksycznych "wrażliwców" którzy ciągle mówią o tym jak im smutno aż wpędzaja drugą osobę w depresję, nie dziwi się, że czasem kobiety wolą drani, drań nie jest delikatny jak filiżanka, a przy
  • Odpowiedz
OP: @zelaznymezczyzna11:

bo poza byciem wrażliwym jesteś pewnie jeszcze w zestawie niezaradną, miękką pipką uzależnioną od cycka jak niemowlę. Jakie miałeś relacje z matką?


To też po części prawda, miałem #!$%@? wychowanie bo ojciec pracował po 12h dziennie i widziałem go głównie w weekendy, w domu byłem ciągle z samymi kobietami moją mamą
  • Odpowiedz
AnalogowyCielak: @Perkele93: Ja o sobie w ogóle nie mówiłam. Często mam taka odwróconą sytuację, bo ja ogólnie nie lubię mówic o swoich problemach i przykleja się do mnie taki męski mazgaj. Jako, że mam serce i empatię to staram się pomóc i zawsze doprowadza to do mojego wyczerpania. Nigd6y więcej mazgajów egoistów, to jest jak posozytnictwo emocjonalne, Matkę masz tylko jedną. Nie możesz mieć kilku.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}

  • Odpowiedz
OP: @CynicznyŻniwiarz: bez przesady nie płaczę przy każdej okazji, dużo rzeczy staram się dusić w sobie żeby ludzie mnie tak nie odbierali. Swojej rodzinie też żadko wylewałem żale(chociaż jestem pewnie bardziej marudny niż typowy facet ;). Tylko to co czuje w środku nie zawsze da się ukryć, czasami są chwile słabości co widać po mnie, stąd ten wpis. Mam wrażenie że wyznając coś takiego dziewczynie byłbym wyśmiany a nie zrozumiany.

@Fafnucek: o co chodzi?

@Gusmag: Mogę udawać ale
  • Odpowiedz