Wpis z mikrobloga

@Shmit: Generalnie to samemu pewnie taniej możesz kupić, tutaj na fb dodali ostatnio fotkę takiego gotowego w środku, kurcze mi to się podoba. Co prawda ja raczje nigdy kredytu nie wezmę, i wolę #!$%@?ć 3 lata za granica i przed 30 mieć na własność niż kredyty na 40 lat XDD.

A no i też ja nie potrzebuje dużego mieszkania, nie którzy przy 60 metrach mają ciasno..
@PiersiowkaPelnaZiol: ja myśle o czymś takim bo jednak cisza i spokój lepsza od miasta. Obecnie internet na wsi to nie problem. Na kilka lat takie coś a w tzw. międzyczasie oszczędzać na coś większego. Kwestia ile to kosztuje gotowe do zamieszkania i wiadomo działka jeszcze
@Orbes selekcja naturalna. Jak się staje okoniem na całe miasto, bo mam ja i nikt inny mieć nie może, to pierdzielić takie jednostki. Tym bardziej, jak chodzi o drogę, tramwaj, linię kolejową czy inny obiekt, z którego stworzenia skorzysta dużo osób.
@mjnck: zawsze mieszkanie możesz sprzedać i kupić jeszcze lepszy domek, teraz za 80k masz domy damir z ociepleniem , idealne dla 2-3 osób (salon kuchnia, łazienka 2-3 pokoje).

@PiersiowkaPelnaZiol spoko dom postawisz ale gdzie koszta działki, wszystkich przyłącz wykończenia. Za 80k w większości miast nie kupisz nawet działki. W okolicach Katowic, a nawet niedaleko Częstochowy za ogródek działkowy wołają po 50k a co dopiero za działkę budowlaną.
Nieśli autor nie traktuje tego jako zarzutka, to niezły dzban jest. Widać przecież, że te betonowe bloki są dokładnie w miejscu przejazdu i za taki będą służyć. Nie wiem czy wiecie, ale tory się normalnie na podsypce podnosi a nie na betonowych klockach, do tego podniesienie blisko stacji skutkuje podniesieniem prawie całej stacji całej stacji, ze ze względu na minimalne spadki.