Wpis z mikrobloga

@spere: na przdmieściach, domek fajny jak jest nowy, co innego jak już ma troche lat, musisz dbac nie tylko o wnętrza bo wiadomo remonty co jakis czas robisz, ale i zewnątrz, ogrodzenia, trawa, ogórd, chodniki, kostka, non stop cos trzeba robic i bulic hajsy, nie wspominam, że na przykład u mnie niedługo trzeba będzie zmienić dach, a przynajmniej blachę więc na dzień dobry kilkadziesiąt tysięcy idzie. Opał, nie masz zawsze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mwzorek: a w domu w miescie bys lubił? Mi chidziło ze dom >mieszkanie, nie wies>miasto.

@SokMalinowYwButelcEpoCzystej: też raczej nie, w mieszkaniu masz trochę więcej w------e, dużo mniej roboty. W dobrej lokalizacji w mieście chata musi być cholernie droga a i tak nie będzie jakoś super wielka. Mając dom trzeba dużo więcej rzeczy ogarniać. Chyba najlepszym rozwiązaniem dla mnie jest duże mieszkanie + domek letniskowy gdzieś na działce na
  • Odpowiedz
@Orbes: Ja pierd.....jak w ogóle mieszkając w takim miejscu można rozważać opcję nieodsprzedania tej budy?? Przecież to było jak dar niebios. Pewnie tam mieszka jakiś beton lvl 75+
  • Odpowiedz
@wiecejszatana: ZG ma starówkę, uniwerek, lepsze połączenia kolejowe, trochę lepsze sklepy. Gorzów ma za to bulwar i.. no.. bliżej nad morze czy #woodstock ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale włączenie Gorzowa pod Szczecin/Poznań, a Zieloną pod Wrocław raczej by było na minus, patrząc na to co się stało z taką np. Piłą.
  • Odpowiedz