Wpis z mikrobloga

mirki i mirabelki z #wroclaw ponawiam swoje zapytanie, wyplusujcie w miarę możliwości

#kotczosnek stwierdził, że dosyć ma malomiasteczkowej nudy i chce się przeprowadzić. W związku z tym od października/listopada, razem ze swoim człowiekiem, chcialby wynająć pokój w mieszkaniu. Najlepiej z kocim wspollokatorem, bo jest bardzo towarzyski i energiczny. Chciałby mieć z kim gardzić ludzkimi niewolnikami i biegać jak #!$%@? o 5 rano. #pdk

Jest grzeczny, wychowany, serio - nie drapie mebli, tylko drapaki, nie sika byle gdzie. Grzecznie #!$%@? z blatów/przestaje broić jak usłyszy swoje imię. Lubi rolki po papierze toaletowym, sznurki i piłeczki. Sra do żwira.

Ja jestem pozytywnym ziomkiem, na pewno się dogadamy. Sprzątam po sobie, nie imprezuję i szukam pracy w grafice.
Na grupach/olxie masakra, a i mieszkanie z całkowicie randomowymi ludźmi trochę mnie przeraża.

#mieszkanie #wynajem #wroclawskiewykoppiwo #kot #koty #kitku #smiesznekotki #dziwnekotki
e.....t - mirki i mirabelki z #wroclaw ponawiam swoje zapytanie, wyplusujcie w miarę ...

źródło: comment_UgA6pQkHyrLW3zOsn5gXYZyCJgKKqpZx.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach