Wpis z mikrobloga

Będę trochę robił przy aucie, stąd #pytanie moje jest takie...
Z których serwisów z częściami najlepiej korzystać? Wiadomo - chodzi o ceny jak i obsługę (ewentualne zwroty i wymiany). Asortyment też się liczy, coby były zamienniki dobrych firm.

PS Przy okazji... Ktoś korzystał z zamienników firmy Ashika? Mają mocno niższe ceny w porównaniu do konkurencji. Obawiam się że nie minie mnie wymiana pompy wody, a akurat mają taniutki zamiennik. Pompa na pasku osprzętowym jest akurat, bo jakbym miał to robić przy rozrządzie to wiadomo że poszedł by lepszy part.

#samochody #motoryzacja #mechanikasamochodowa
  • 10
@Sandman Pierwszy raz słyszę o zamienniku takiego producenta :O

Z których serwisów z częściami najlepiej korzystać? Wiadomo - chodzi o ceny jak i obsługę (ewentualne zwroty i wymiany). Asortyment też się liczy, coby były zamienniki dobrych firm.


Chodzi Ci o sklepy z częściami?
@Sandman w InterCarsie możesz zamówić internetowy, MotoFactory to samo, AutoGama na 90% identycznie. Wgl sprawdziłeś to co podałem czy #!$%@?, niech ktoś mi poda wszystko na tacy?
@laptop_wwa nie, nie sprawdziłem. Piszę z pracy więc po macoszemu odpisuje. Zdawkowo ale jednak, co najlepiej mówi że #!$%@? nowy ;)
Za pomoc dziękuję. Po pracy sobie porównam. Największą zagadkę mam z zamiennikami, bo nie znam marek a dość ciężko wygooglować poważne opinie.