Wpis z mikrobloga

Jesteśmy demokratycznym krajem, świeckim. U nas nie ma cenzury!!! Ale jest nagranie, jak radni głosują ws. zakazania emisji "Kleru" w kinach w Ełku. Ełk to kolejne miasto, w którym może zostać zablokowany "Kler", kontrowersyjny film Wojciecha Smarzowskiego o grzecha polskiego duchowieństwa. Radny Wojciech Kwiatkowski z rządzącego w mieście Dobra Wspólnego powołał się w swojej argumentacji na słowa papieża Jana Pawła II.

#bekazkatoli #film #kino #elk #prlbis #cenzura
  • 68
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret: CBOS niestety nie jest wiarygodnym źródłem informacji, jeśli chodzi o pewne tematy, a są nimi właśnie informacje związane z polityką państwa. Najlepszym przykładem są niewiarygodnie przekłamane dane na temat średniego wynagrodzenia i dobrze o tym wiesz.

Więc jak nie lubię polskich dokumentów to popieram pedofilię xD

To nie jest zwykły dokument. Wygląda na to, że temat w ogóle cie nie interesuje, a to źle, BARDZO ŹLE. Świadczy o braku empatii
  • Odpowiedz
@xandra:

Już zebrał kasę.


spoznilem sie jak na fanatyka xD

To nie jest zwykły dokument. Wygląda na to, że temat w ogóle cie nie interesuje, a to źle, BARDZO ŹLE. Świadczy o braku empatii wobec ofiar zboczeńców.


No spoko xD Brak zainteresowania dokumentem= brak empatii xD Powiedz mi w końcu gdzie bronię pedofilii oprócz tego, że nie interesuje się dokumentami (słyszałem o nim wcześniej raz czy dwa na vikop.ru) I pewnei
  • Odpowiedz
I Twoim zdaniem jak bardzo CBOS przekłamał srednia krajowa?

@KakaowyTaboret: Nie zbiera danych z przedsiębiorstw zatrudniających mniej niż 9 osób, a tych jest ponad 51%... To chyba wystarczający dowód?
Poza tym mam robotę, więc wybacz, no i jeszcze to prawo Godwina ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@xandra:

Nie zbiera danych z przedsiębiorstw zatrudniających mniej niż 9 osób, a tych jest ponad 51%... To chyba wystarczający dowód?


W części ale większość ludzi pracuje w większych przedsiębiorstwach. No ale to i tak nieważne w świetle badania katolików :)

Poza tym mam robotę, więc wybacz, no i jeszcze to prawo Godwina ( ͡º ͜ʖ͡º)


No elo i tak nie udowodnilas zadnej swojej tezy xD
  • Odpowiedz
@xandra: jak sie zle rozumie prawo Godwina to tak jest xD

W nim chodziło o wyzwanie od nazistów- czego nie zrobiłęm Wspomnialem tylko o pewnym schemacie myslowym :)

I odnosi sięono do ad personam ktorego nie było z mojej strony. Bylo z Twojej strony
  • Odpowiedz
@xandra: spokojnie, spokojnie w Ełku są dwa kina z czego jedno jest w Ełckim Centrum Kultury czyli chyba w jakimś stopniu samorządowi podlega i bierze od niego hajsy ale jest jeszcze drugie komercyjne Planet Cinema a z tego co na stronce patrzyłem to film ma lecieć normalnie

I #!$%@? wolny rynek ratuje sytuację xD
  • Odpowiedz