Wpis z mikrobloga

Jesteśmy demokratycznym krajem, świeckim. U nas nie ma cenzury!!! Ale jest nagranie, jak radni głosują ws. zakazania emisji "Kleru" w kinach w Ełku. Ełk to kolejne miasto, w którym może zostać zablokowany "Kler", kontrowersyjny film Wojciecha Smarzowskiego o grzecha polskiego duchowieństwa. Radny Wojciech Kwiatkowski z rządzącego w mieście Dobra Wspólnego powołał się w swojej argumentacji na słowa papieża Jana Pawła II.

#bekazkatoli #film #kino #elk #prlbis #cenzura
  • 68
@xandra:

Demokracja to rządy większości co z bólem przyznaje. I z tego co wiem z różnych powodów każdy film może być zakazany (z czym się nie zgadzam)

Ale czepianie się cenzury filmu, ze strony osoby która chce karać osoby tylko za to, że wierzą nawet jeśli są przydatnymi członkami społeczeństwa- to moim zdaniem najzwyklejsza hipokryzja.

I nadal zachowują się bardziej tolerancyjni niż Ty- zakaz wyświetlania zamiast mandatów/kary więzienia
@xandra:

Ale ja nie muszę być tolerancyjna dla cenzury, jestem ateistką.


Jesteś nietolerancyjna nie wobec cenzury, a wobec każdego wierzącego na świecie :) Bo jak inaczej nazwać penalizację?

A tak, powinnam jeszcze nienawidzić żydów, muzułmanów, gejów, lesbijki, zwolenników aborcji i in vitro jak każdy katolik xDDD


Oczywiście najlepiej zebrać najgorsze cechy, wsadzić je w każdego wierzącego jakiego znasz czy rozmawiasz i bach! Z automatu wygrałaś każdą dyskusję, bo kto rozmawia z
@KakaowyTaboret: Ale ja tylko wymieniłam cechy przeciętnego wierzącego i praktykującego katolika, takiego co poturbuje dziennikarkę, bo ksiądz tak kazał, albo skopie bezbronne kobiety na paradzie równości, ba nawet pod Jasną Górą pobito protestujących - i to nie był nikt inny - tylko gorliwie wierzący i chodzący do kościoła katolicy! Deal with it! ( ͡ ͜ʖ ͡)
@xandra:

Ale ja tylko wymieniłam cechy przeciętnego wierzącego i praktykującego katolika, takiego co poturbuje dziennikarkę, bo ksiądz tak kazał, albo skopie bezbronne kobiety na paradzie równości, ba nawet pod Jasną Górą pobito protestujących - i to nie był nikt inny - tylko gorliwie wierzący i chodzący do kościoła katolicy! Deal with it! ( ͡ ͜ʖ ͡)


Znowu zwykła dyskryminacja. Jakieś statystyki na ten temat?

No bo
@KakaowyTaboret: Dyskryminacja? To tytuły nagłówków z niezależnych mediów. To się dzieje na naszych oczach. Zapomniałam. Bronicie jeszcze tych zboczeńców:

w latach 1946-2014 "zaprotokołowano" 3677 przypadków molestowania seksualnego, których dopuściło się łącznie 1670 duchownych. Ofiarami byli w większości niepełnoletni chłopcy. Ponad połowa ofiar nie miała więcej niż 13 lat. W co szóstym przypadku doszło do "różnych form gwałtu". Trzy czwarte wszystkich ofiar pozostawało ze sprawcami "w relacji kościelnej bądź duszpasterskiej".

http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2018-09-25/przewodniczacy-konferencji-episkopatu-niemiec-prosi-o-wybaczenie-ofiary-molestowania/?ref=aside_najnowsze
To
@xandra:

Dyskryminacja? To tytuły nagłówków z niezależnych mediów. To się dzieje na naszych oczach. Zapomniałam. Bronicie jeszcze tych zboczeńców:


Nie bronię w żadnym stopniu zboczeńców oraz pedofilów. Ale po słowie "bronicie" widzę, że od razu zamiast traktować mnie jako niezależną jednostkę wrzuciłaś mnie w stworzony przez siebie schemat. W sumie fajna sprawa takie schematy na ogół w przypadku walki z innym człowiekiem ważna jest jego dehumanizacja. Można poczytać o tym w
powiedziałaś mi, że typowy katolik nienawidzi zwolenników in vitro, aborcji, żydów, lesbijek i muzułmanów.


@KakaowyTaboret: No jak to? A Narodowcy to co? Zbrojne ramię KK w Polsce, sam Rydzyk - wzór cnót, ubóstwa i wyrzeczeń na tym łez padole - im dziękował. To mało?

Ale po słowie "bronicie" widzę, że od razu zamiast traktować mnie jako niezależną jednostkę wrzuciłaś mnie w stworzony przez siebie schemat.

Skoro chodzisz do kościoła, a zakładam
@xandra:

No jak to? A Narodowcy to co? Zbrojne ramię KK w Polsce, sam Rydzyk - wzór cnót, ubóstwa i wyrzeczeń na tym łez padole - im dziękował. To mało?


Powiedziałaś typowy katolik- powiedziałem jakie poglądy ma typowy katolik na podstawie badań CBOS. Więc ustosunkuj się do tych badań ¯\(ツ)_/¯ Nie wiem mam oceniać typowego ateistę po zbrojnym ramieniu antify, lub komunistach? ¯\(ツ)_/¯

Nadal czekam na sensowny dowód, że
Powiedziałaś typowy katolik- powiedziałem jakie poglądy ma typowy katolik na podstawie badań CBOS


@KakaowyTaboret: A ty myślisz, że taki typowy moherowy beret co codziennie chodzi do kościoła i połowę renty oddaje na Rydzyka to bierze udział w badaniach CBOSu? Albo taki kibol, który rozumie co drugie słowo do niego wypowiedziane? No bądźmy poważni. Oni nienawidzą tego, co każe im nienawidzić kler i tyle. A to najbardziej gorliwie wierzące w Polsce grupy
@xandra:

A ty myślisz, że taki typowy moherowy beret co codziennie chodzi do kościoła i połowę renty oddaje na Rydzyka to bierze udział w badaniach CBOSu? Albo taki kibol, który rozumie co drugie słowo do niego wypowiedziane? No bądźmy poważni. Oni nienawidzą tego, co każe im nienawidzić kler i tyle. A to najbardziej gorliwie wierzące w Polsce grupy społeczne.


Czyli mówiąc w skrócie- Twoim zdaniem skoro badania CBOS nie zgadzają się