Wpis z mikrobloga

Mirki, pewien Amerykanin polskiego pochodzenia potrzebuje waszej pomocy
Emillio, a raczej Bogdan został adoptowany w 1991 roku w wieku 10 lat przez Amerykanów, od tamtego czasu nigdy nie był w Polsce, ale bardzo chce odnaleźć swoich biologicznych, przyjaciół
Bogdan jest z Legnicy i dzisiaj nawiązałem z nim kontakt, ma olbrzymią nadzieje ze odnajdzie kogokolwiek znajomego, a ja bardzo chce mu w tym pomóc,
Jutro opisze jego całą historie w znalezisku, jednak nie chce żeby znalezisko zginęło w odmętach wykopu, bo nie chce zawieść Bogdana
Dlatego jeżeli chcecie być wołani do znaleziska plusujcie ten wpis


#legnica #wykopefekt #pomocy #usa #polska #gruparatowaniapoziomu
pawel-wilk - Mirki, pewien Amerykanin polskiego pochodzenia potrzebuje waszej pomocy
...

źródło: comment_ObdD8Knt6wHvGUNuR3naOZe6crE80C14.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pszy: a Ty jesteś? Jeżeli tak to wytłumacz mi dlaczego chcesz poznać osobę, która Cię oddała, nie chciała Cię, nie było jej przy Tobie gdy najbardziej potrzebowałeś. Po co chcesz poznawać kogoś takiego?
  • Odpowiedz
@pawel-wilk polecam wrzucić jakiś post na Spotted Legnica. Parę razy ktoś tam wrzucał jakieś posty odnośnie poszukiwań kogoś z Legnicy. Sam jestem z Legnicy i śledzę ten wpis bo jestem ciekawy czy przy pomocy wykopkow znajdą się jego biologiczni "przyjaciele"
  • Odpowiedz
  • 0
@Judaszanin 27 lat po tym jak go zabrano jego znajomi mogą być rozproszeni po calym kraju, co nie zmienia faktu ze fanpejdże związane z Legnicą były proszone o pomoc, ale olali sprawe, o spotted nawet nie pomysłałem.
  • Odpowiedz