Wpis z mikrobloga

Nie jestem na bieżąco z konsolami obecnej generacji, ale ze względu na premierę dmc5 kupię ponownie którąś z konsol. Wolę line-up sony, ale ich sprzęt jest fatalny i znowu kusi mnie #xboxone Czy Spencer w końcu wziął się do roboty i mają jakieś warte uwagi exclusive'y na 2018/2019? Pierwszego xbox'a one pozbyłem się po roku od premiery, bo nie było w co grać ;/
  • 6
@Griffith: A. I jeszcze zapomniałem o tanim VR, którego klocek w ogóle nie ma xD
Ludzie gadają, że mało kogo ono interesuje, ale w takich sytuacjach warto się zastanowić, czy właśnie ty nie jesteś mało kim.
@Zwanek: Aha, czyli ten brak odpowiedzi od fanów MS oznacza, że xbox jak zawsze jest w dupie xd. No to będzie trzeba kupić soniacza, bo nie odpuszczę sobie ni-oh, bloodborne czy sekiro.
@Griffith: Przecież napisałem wyraźnie, że Xbox bije PS we wszystkim prócz exów i VR. Imho dla ciebie PS i tak będzie lepszym wyborem, ale mimo wszystko... :|
@Zwanek: Ale ja to wiem, bo sam kupiłem xboxa na początku generacji i do tej pory uważam, że MS robi lepszą robotę jeżeli chodzi o sprzęt/ infrastrukturę sieciową. Dlatego się zapytałem czy są jakieś exy na X'a oprocz Halo/Gears/Forza, bo z tej trójcy jedynie GoW mi podchodzi.
@Griffith: Aaa, no ok. Nowe exy niby są(i będą), ale to zdecydowanie system sellery. Sea of Thieves, Crackdown, State of Decay. Takie dofinansowane indyki. Na pewno nic AAA jak u japońców.