Wpis z mikrobloga

@nu3ns: Ładnie wygląda, ale z praktycznego punktu widzenia to wycięte od razu są z uzyteczności 4 miejsca siedzące. Widać tylko 4 miejsca gdzie można ulokować krzesła :D Jak na tak wielki mebel to jako wystawowy nadaje się do wielkich pomieszczeń, bo użytkowo to kolokwialnie d--a :)
  • Odpowiedz
@nu3ns: Kiedy stoją tylko krzesła to wygląda zacnie. Ale posadź kogoś większego i nogi poobijane, albo musi siedzieć jak Seba w MZK czyli nogi rozwalone na boki. Wszędzie się da siąść, ale kwestia komfortu jest chyba równie ważna. I masz rację, szerszy blat załatwiłby sprawę, ale nie wiem czy wyglądałby tak proporcjonalnie jak teraz :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nu3ns: maszyne do szycia niszczysz. Jakbys ja odrestaurowal aby dalej dzialala to by bylo nowe zycie

To tak jakbys ferrari odcial karoserie i uzywal podwozia jako wozu ciagnietego przez konie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nu3ns: Kiedyś chcieliśmy z mamą zrobić taki stolik z naszej maszyny. Jednak babcia opowiedziała nam, że to jej ojciec za kawalera przed wojną kupił. Teraz mam ładną ozdobę w salonie z historią.
  • Odpowiedz