Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 173
Sukces mój prywatny. Rok temu ważyłem 146kg. Ważę 66kg. Rok temu miałem otłuszczenie wątroby, trzustki, nerek, powiększoną lewą komorę serca, nadciśnienie, zbyt wysoki cholesterol, cukier. Dziś dostałem papiery z badań: wszystkie negatywne zmiany zniknęły. Jestem człowiek v2.0 :) z nowym interfejsem i softem. A wystarczyło tak niewiele zmienić w swoim życiu. Powiem krótko: nie ma grubych kości. Nie jest prawdą, że choroby związane z hormonami uniemożliwiają zmiany (tym bardziej, że wg tych chorób powinienem tyć). Jednak wystarczy chęć i minimum zaangażowania.
Się cieszę cieszę się.( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#zdrowie #odchudzanie #sukces
  • 50
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wilk132: na razie 2 m-ce utrzymuję ja bez trudu. Ale rzeczywiście, to trudniejsze wg tego, co czytałem, choć trudność związana jest z tym, by nie zmienić sposobu żywienia. A ja nie zmieniam, bo już zmieniłem wcześniej. Na taki, który mi odpowiada :)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
6 razy dziennie, generalnie zmiana polegała na tym, by mieć świadomość tego, ile jest białek, ile tłuszczu, ile węglowodanów (ile jest w tym cukrów, to cholernie ważne), zmieścić się w ilości kalorii przewidzianej dla wagi, wzrostu, wieku i aktywności. No i robię swoje: chleb, jogurt, kefir, twaróg, kiełbasę, generalnie nie jem rzeczy gotowych ze sklepu, bo ni cholery nie udaje się utrzymywać w normie cukru i soli. Wbrew pozorom: zajmuje to niewiele