Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 173
Sukces mój prywatny. Rok temu ważyłem 146kg. Ważę 66kg. Rok temu miałem otłuszczenie wątroby, trzustki, nerek, powiększoną lewą komorę serca, nadciśnienie, zbyt wysoki cholesterol, cukier. Dziś dostałem papiery z badań: wszystkie negatywne zmiany zniknęły. Jestem człowiek v2.0 :) z nowym interfejsem i softem. A wystarczyło tak niewiele zmienić w swoim życiu. Powiem krótko: nie ma grubych kości. Nie jest prawdą, że choroby związane z hormonami uniemożliwiają zmiany (tym bardziej, że wg tych chorób powinienem tyć). Jednak wystarczy chęć i minimum zaangażowania.
Się cieszę cieszę się.( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#zdrowie #odchudzanie #sukces
  • 50
@ksardas: Już #!$%@? z wyglądem, ja mam w #!$%@? rozstępów, ale odchudzam się dla poprawy samopoczucia - otyłość obniża testosteron. Będę się lepiej czuł, to ruszę do przodu swoją karierę - potencjał intelektualny mam, brakuje mi tylko energii, a wtedy będzie kasa na chirurgów plastycznych.
@Dieqx: zacząłem od tego, że znalazłem aplikację, w której zapisuję CAŁE swoje jedzenie, każde, CO DO GRAMA. Sprawdziło mi się Fitatu, bo duża baza danych z kodami kreskowymi. Druga rzecz to opaska mierząca kroki, co pozwalało mi ocenić zużycie kalorii podczas pieszych wędrówek (aczkolwiek początkowo korzystałem z GoogleFit w telefonie i to on mierzył kroki i odległości). Kolejna rzecz to przez miesiąc zapisywałem sobie co jem bez zmieniania jakichkolwiek przyzwyczajeń, chciałem
@Dieqx: powodzenia. I powiem tak: skoro mnie się udało, to znaczy, że Ty też możesz. Nie korzystałem z usług dietetyka, bo... kiedyś próbowałem ale to, co mi zaproponował było dla mnie ciężkim przeżyciem. I odpuściłem. Chociaż raz możesz iść, byś miał info składzie ciała. No i rób sobie USG serca, jelit, wątroby. I kontroluj co pół roku.