Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, czy w mojej sytuacji poszlibyście na studniówkę? #przegryw w ostatniej klasie technikum here. Żadnych znajomych i wyjść na imprezy przez ostatnie 3 lata. Oczywiście #tfwnogf. Teraz mam dylemat czy wpłacić resztę kwoty na studniówkę. Normiki bananowcy wymyślili sobie, że studniówkę zorganizują na #!$%@? zamku i wszystkim na wypasie za maksymalną kwotę jaką się dało, bo jak się bawić, to hehe bawić. Trzeba było wpłacić zaliczkę (100 zł, pod presją otoczenia zapłaciłem) do końca poprzedniego roku, a teraz jeszcze 800 zł. Wszystko za jedną osobę, nie wiem ile trzeba zapłacić za osobę towarzyszącą, ale na pewno trochę mniej. No i problem jest taki, że zapłaciłem stówę zaliczki, bo myślałem że coś się w mojej sytuacji zmieni (xD), a teraz jeśli nie pójdę, to bezsensownie stracę pieniądzę. Co robić?

#studniowka #kiciochpyta #techbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kptant
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 23
Z ciekawości: to co tam się będzie działo za te 900 zł? Jak jeździłem ostatnio szukać miejsca na wesele, to nawet w fajnych eleganckich miejscach, w najbardziej wypasionych opcjach menu nie widziałem takich cen za talerzyk, i nawet jak doliczę DJa to mi tyle nie wyjdzie.

A w temacie: Chłopie, olej to. Stówkę straciłeś i chcesz jeszcze stracić 800 za obżeranie się i picie przy stole z ludźmi z którymi zapewne po
@AnonimoweMirkoWyznania: Po 1: gurwa jak tyle hajsu za studniówkę XD, po 2: ja na swoją poszedłem, miało być fajnie itp. a to była jakaś tragedia. W tamtym okresie spotykaliśmy się w dużych grupach i robiliśmy imprezy ze znajomymi najrzadziej raz w tygodniu i było super. A na studniówce wszyscy nagle odpicowani, spięci jakby kij w dupie mieli, alko tylko spod stolika bo jeszcze facetka zobaczy XD. Wyszedłem po 4 godzinach i