Wpis z mikrobloga

@maszjo
@LonesomeWild
no moim zdaniem już niebardzo. Fakt sprzęt Appla ma dość długo wsparcie i super optymalizację systemu, ale jednak 7 już odstaje, mimo że telefony wyglądają każdy podobnie to jednak całość idzie do przodu, więc inwestowanie w smartfon z 2016 który nie kosztuje 1000zl to chyba słaby pomysł.
@maszjo
@LonesomeWild
A czy ja mówię że ip7 nie śmiga? Przecież pisałem że iOS jest dobrze zoptymalizowany, więc pewnie jeszcze hula. Ale chodzi o to że jak kupujesz telefon na dłuższy okres, a nie żeby za rok stać w kolejce bo wychodzi nowy model to inwestowanie w stary model moim zdaniem nie ma sensu. Jeśli nie chcesz się wypruć na ipX albo chociaż 8 to brnięcie w iPhony tak słabo widzę. No
@MightyUser
To też jest jakaś opcja zawsze, a 8 brałem pod uwagę tylko właśnie wydawała mi się mniej opłacalna niż identyczna niemalże 7.Mi zależy na smortfonie który nie będzie się zacinał po aktualizacji systemu w dzień w którym go kupię a o iOS słyszałem sporo dobrego
@Tik3rX () ostatni raz to powtarzam. To telefon z 2016 roku bazujący na telefonie z 2014. Oczywiście że można z niego korzystać jeszcze przez jakiś czas i Apple będzie go wspierało. Ale cała branża idzie naprzód. I czy się to komuś podoba czy nie jeśli chodzi o aparat, ekran a nawet sama estetykę to 7 odstaje mocno od tego co jest dziś oferowane.
@MightyUser: ale to nie ma żadnego znaczenia że bazuje na modelu z 2014 roku, aparat jak najbardziej daje rade, a porównywanie telefonu z 2016 roku z obecnymi modelami nie ma sensu, mówię jako użytkownik iPhone 7, który działa świetnie
@Kontozalozonedlapostu: Najprościej zobacz czy jest jack, ale tak jak mówię taptic engine tak wiernie odwzorowuje klik, że może ci się wydawać że jest klikalny.

Chyba nawet tu na wykopie ktoś się pytał czemu jak wyłączy swojego ip7 to przycisk się nie wciska, a jak włączy to się wciska ( ͡° ͜ʖ ͡°)