Wpis z mikrobloga

Miękki, potrzebuje waszej rady. Jestem z dziewczyną od 3 lat. Od roku jesteśmy zaręczeni. Data ślubu na przyszły rok ustalona, już zaczęliśmy zapraszać gosci, którzy mieszkają za granicą.

Moja narzeczona spotkała się z kimś wczoraj drugi raz. Nie na długo i wątpię żeby doczegos doszło, ale jednak. Okłamywała mnie że idzie do koleżanki, i wiem że rozmawiała z nim kilka razy przez telefon. Wysłał jej dziś rano SMS "dzień dobry" i swój widok z okna.

Mieszkamy razem. Kocham ją. I sam nie byłem bez skazy, ale odkąd jesteśmy narzeczeństwem praktycznie, jestem czysty jak łza. Nawet jak się patrzę na inną ładna dziewczynę to mam z tyłu głowy że nie powinienem bo będę miał żonę za nie długo.

Zarzeka się że ja jestem ważny dla niej tylko itp.

Co byście doradzili
  • 78
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 144
@kaolek: nie bierzcie ślubu, bo jak czytam to żadne z Was nie potrafi być wiernym. Pozostańcie w statusie związku jaki jest
  • Odpowiedz
Tylko kolega, widziała się na piwie z nim. Nic więcej. Wątpię żeby bolec. Drugie spotkanie o tylko 3 h się z nim widziała. Poznała go 3 tyg temu i dała mu nr
  • Odpowiedz
@kaolek: nie panikuj. Mam kolezanke z która pisze o wszystkim, wysyłam zdjęcia itd. Ale wiem ze jakbym chciał to by ze mną nie poszła do łóżka bo mówiła już mi ze go kocha itd. Może ta sama relacja
  • Odpowiedz
@brakk_danych: też mi się tak wydaję. Sam miałem podobnie kilka miesięcy temu. Dlatego jeszcze nie wyszdlem od niej. Rok temu spotkałem się na piwo z taką jedną i konto wypomina ale w ogóle dla mnie nie ma porównania. Mieliśmy wtedy gorszy okres. Mieszkaliśmy w innych miastach i nie byliśmy zaręczeni
  • Odpowiedz
@kaolek: ja po tygodniu tak robiłem xD jestem mega otwartym człowiekiem. Mówię o wszystkim, pisze i fotki tez wysyłam odrazu xd lubię kontakt z ludźmi i jak ktoś akceptuje to ze jestem trochę nachalny i chce pogadac to odrazu rozmawiam z kims jakbym znał go rok
  • Odpowiedz
@kaolek: Może porozmawiaj z nią poważnie bez okazywania emocji. Spytaj ją po prostu czy ma wątpliwości, w końcu z dwojga złego lepiej zatrzymać się na organizacji wesela na tym etapie.
  • Odpowiedz
@kaolek: Wybacz, ale coś mi tu nie gra. Ciekawe gdzie go spotkała, druga kwestia od razu nie daje się numeru obcej osobie. Po trzecie wysyła zdjęcia widoku z mieszkania - może chce jej zaimponować, że ma dużo hajsu, swoje mieszkanie itd. Czuję, że będzie chciał ją zaprosić na wspólne, ranne podziwianie.
  • Odpowiedz
@LowRyder_: poznali się jak była z koleżanką na piwie. Dała mu nr 3 tyg temu. Nie wątpię że on chce jej zaimponować . Tylko pytanie jak to z nią rozegrać
  • Odpowiedz
@kaolek: nie znam laski, waszej relacji. On by je nie zdradził a ona go. A usprawiedliwienie typu gorszy okres, daleko to mogłeś się z kims spotkać słabo o tobie świadczy xD ty chyba sam nie podchodzisz do tej relacji. Jak będziesz mężem, gorszy okres to znowu sobie pójdziesz na randke? XD może bolec skoro wy tak podchodzicie do związku
  • Odpowiedz
@NickciN: nie usprawiedliwiam się. Uważam że nie ma co porównywać tych rzeczy. Spotkałem się tylko raz. Nie gadałem przez tel . I nie byliśmy zaręczeni. Związek był na innym etapie
  • Odpowiedz
@kaolek: tylko raz bo nie pyklo, jakby pyklo byś pewnie był z tamta. Związek to związek, nie ma etapów. Jak chcesz się z innymi spotykac to zrywasz a nie zostawiasz sobie laske jako koło zapasowe i szukasz lepszej bo gorszy okres. Ogólnie bym dymów nie robił łasce, wysłanie fotki z okna to nie jest grzech, sam tak robię. Tez nie popadaj w panikę. Ogólnie jeśli koleś będzie sugerował ze mogliby razem
  • Odpowiedz