Wpis z mikrobloga

Przegrywy które chodzą na #divyzwykopem są najgorszym typem przegrywa, dla mnie są to nawet podludzie. Oni oczywiście wmawiają wam że są wygrywami bo ruchają, ale co to za wygryw który musi płacić za seks? Ciągle mówicie że nie bierzecie udziału w "wyścigu o cipe", że nadwyżka facetów, ale i tak dajecie się manipulować kobietom tylko że za pieniądze. Diving jest gorszy od podrywania dziewczyn na ulicy, bo płacąc za seks w ogóle nie walczycie, mówicie wprost: "JESTEM LENIWY, ZALEŻY MI TYLKO NA BENIS INTO CIPUSZKA ALE ŻADNA MNIE NIE CHCE WIĘC STRACE RESZTE GODNOŚCI Z DZIWKĄ".
Gdyby taka diva obiecała wam związek zgodzilibyście się na to i jeszcze wychowali jej dzieci, poprostu nikt was nie chce przegrywy. Jesteście gorsi od cucków i spermiarzy. Gardzę wami.

#przegryw #wygryw #seks #rozowepaski #niebieskiepaski #takaprawda
  • 104
@meiceimSmetseJ: @bitcoholic: Wolny rynek w całej okazałości. Jest popyt to pojawia się i podaż, nie ma monopolu na towar pt. cipsko. Są podmioty chętne oferować ów towar na zdecydowanie bardziej liberalnych warunkach, za wyższą cenę jednorazową, ale docelowo o wiele niższą niż system abonamentu w drugim modelu dystrybucji (związek). Monopolista zawsze będzie oskarżał pojawiającą się konkurencje o wszystko co najgorsze, wojny, głód i co tam się jeszcze nawinie. Od tysięcy
@meiceimSmetseJ: jedynymi podludzmi na tej planecie sa ci ktorzy odczuwaja potrzebe #!$%@? sie w zycie innych. lewaki, prawaki, katole, muslimy i ateisci. miliony ludzi na calym swiecie odczuwa ogromna potrzebe #!$%@? sie w zycie innych ludzi. co Cie to w ogole interesuje. co za roznica czy ktos przewali 200-300 zeta na chlanie w klubie czy na wyruchanie dziwki? moze komus zrobi wieksza radoche wyruchanie paru dziwek niz podroz do nepalu? ludzie
ale co to za wygryw który musi płacić za seks?


@meiceimSmetseJ: bo płacenie na randkach za to, że Ty zjesz pyszną kolację, obejrzysz z nim z film w kinie i zeżresz popcorn albo wyjdziesz za jego hajs do zoo to nie jest płacenie za seks? xD Bo w pewnym sensie jest, nie dość, że płacenie, to jeszcze hazard, bo nigdy nie ma pewności, co się właściwie odjaniepawla u Ciebie w głowie.
@diesel_musi_dymic:

Ja nie narzekam, większość facetów których znasz bo taki poziom reprezentują właśnie (zerowy).


A ja się zgadzam z meiceimSmetseJ - znam bardzo różnych ludzi, od takich prostych po bardzo wykształconych i inteligentnych, i tych głupich i prostych facetów wcale nie brakuje... Nie wiem skąd to powszechne na wykopie przekonanie, że facet to z pewnością ma masę pasji, i to dużo lepszych od tych kobiecych, gdy - jak spojrzymy na to
@meiceimSmetseJ: Jeśli ktoś chce zaspokoić tylko potrzebę to co w tym złego jak nie ma czasu na związek?! Nie jesteś w związku - płacisz 200 zł i ruchasz co tydzień inną laskę.
Jesteś w związku - tracisz #!$%@? czasu i pieniędzy, często zaniedbując swoje hobby i pasję, musisz #!$%@?ć ten cały szajs by ona łaskawie chciała pójść do łóżka...