Wpis z mikrobloga

Przegrywy które chodzą na #divyzwykopem są najgorszym typem przegrywa, dla mnie są to nawet podludzie. Oni oczywiście wmawiają wam że są wygrywami bo ruchają, ale co to za wygryw który musi płacić za seks? Ciągle mówicie że nie bierzecie udziału w "wyścigu o cipe", że nadwyżka facetów, ale i tak dajecie się manipulować kobietom tylko że za pieniądze. Diving jest gorszy od podrywania dziewczyn na ulicy, bo płacąc za seks w ogóle nie walczycie, mówicie wprost: "JESTEM LENIWY, ZALEŻY MI TYLKO NA BENIS INTO CIPUSZKA ALE ŻADNA MNIE NIE CHCE WIĘC STRACE RESZTE GODNOŚCI Z DZIWKĄ".
Gdyby taka diva obiecała wam związek zgodzilibyście się na to i jeszcze wychowali jej dzieci, poprostu nikt was nie chce przegrywy. Jesteście gorsi od cucków i spermiarzy. Gardzę wami.

#przegryw #wygryw #seks #rozowepaski #niebieskiepaski #takaprawda
  • 104
@Grothar: Właśnie dlatego chodzenie na dziwki ryje beret a takie komentarze tylko to potwierdzają xD Jeszcze raz:związek nie polega tylko na seksie.
Koniec dyskusji nie chce mi się nawet kontynuować tego wątku bo męczy mnie odpisywanie wam. Pozdrawiam :)
@meiceimSmetseJ:

Właśnie dlatego chodzenie na dziwki ryje beret


Właśnie dlaczego? I w jakim sensie ryje beret? Potrafisz uzasadnić swoje niepoparte niczym przeświadczenia?

a takie komentarze tylko to potwierdzają xD


mój komentarz potwierdza jedynie, że argumenty, które do tej pory przedstawiłaś są inwalidą i jak chcesz wygrać w takiej dyskusji, to musisz przedstawić jakieś sensowne.

Jeszcze raz:związek nie polega tylko na seksie.


chodzenie na divy to żaden związek. Na divy chodzą mężczyźni,
@Grothar:

chodzenie na divy to żaden związek. Na divy chodzą mężczyźni, którzy chcą konkretów w łóżku z pominięciem związku i takie jak Ty strasznie o to boli dupa.

za to połowa przegrywowych tagów wmawia że kobieta w związku ma do zaoferowania jedynie cipe xD

kupno jasno określonej usługi za jasno określoną kwotę, a seks w związku to niejasne zasady, permanentny deficyt i nieokreślone, ale stale rosnące koszty oraz zobowiązania


TAK bo
@meiceimSmetseJ:

za to połowa przegrywowych tagów wmawia że kobieta w związku ma do zaoferowania jedynie cipe xD


nie wiem, nie czytam, ale to nieprawda. One kupczą #!$%@?, ale wcale ich do zaoferowania nie mają. W tym właśnie cały ambaras z divami - one właśnie tylko to mają do zaoferowania. Wszystko jest jasne, klarowne - i towar i koszty.

TAK bo w związkach WSZYSTKIE KOSZTY PONOSI FACET.


nie wiem dlaczego nagle zaczęłaś