Wpis z mikrobloga

Przegrywy które chodzą na #divyzwykopem są najgorszym typem przegrywa, dla mnie są to nawet podludzie. Oni oczywiście wmawiają wam że są wygrywami bo ruchają, ale co to za wygryw który musi płacić za seks? Ciągle mówicie że nie bierzecie udziału w "wyścigu o cipe", że nadwyżka facetów, ale i tak dajecie się manipulować kobietom tylko że za pieniądze. Diving jest gorszy od podrywania dziewczyn na ulicy, bo płacąc za seks w ogóle nie walczycie, mówicie wprost: "JESTEM LENIWY, ZALEŻY MI TYLKO NA BENIS INTO CIPUSZKA ALE ŻADNA MNIE NIE CHCE WIĘC STRACE RESZTE GODNOŚCI Z DZIWKĄ".
Gdyby taka diva obiecała wam związek zgodzilibyście się na to i jeszcze wychowali jej dzieci, poprostu nikt was nie chce przegrywy. Jesteście gorsi od cucków i spermiarzy. Gardzę wami.

#przegryw #wygryw #seks #rozowepaski #niebieskiepaski #takaprawda
  • 104
@diesel_musi_dymic:

Polityka światowa, ekonomia, historia

Większość ludzi w tym facetów ma #!$%@? na polityke i nawet z tym nie walcz xD A wiedza przegrywów o ekonomii ogranicza się do tego że 10 jest wypłata u janusza. Ciekawe dlaczego tylu z was narzeka na pracę jak jesteście tacy inteligenti.

Jej nikt nie chce pewnie i dlatego boli ją dupa xD

A JEŻELI TYP WOLI IŚĆ NA KUHWY ZAMIAST SIĘ Z TOBĄ UMÓWIĆ
@meiceimSmetseJ Akurat diviarstwo ma tę przewagę nad stulejarswem, że daję się 300zł, rucha i #!$%@?, a nie zrywa gwinty do nic nie wartych loch. Seks nie jest jakimś nie wiadomo czym i dla niektórych jest to po prostu hedonistyczna przyjemność. A'propos walki o której mówisz, to ten argument jest inwalidą, to tak jakby obrażać ludzi robiących zakupy, bo nie polują xdd
@meiceimSmetseJ: Właściwie niech robią co chcą, nie mają nic do zaoferowania kobietom to i one nie chcą nic oferować. Zostaje bycie singlem i zaspokajanie czysto mechaniczne. Ich sprawa, ich życie.
Ale plusuje, bo uwielbiam ból dupy elity stulejarzy, głębokich jak najgłębsze oceany, ponadprzeciętnie inteligentnych i z pasjami tak oryginalnymi i zjawiskowo ciekawymi, o których żadna różowa nie śmiała pomyśleć. Tfu :)
@meiceimSmetseJ powiem szczerze, nawet jak bym chodził na divy, to w głębokim powiązaniu bym miał co inni, a szczególnie obcy ludzie o tym sądzą.
Wraz z wiekiem i doświadczeniem zyviowym dochodzi się do wniosku, że przejmowanie się opinią innych, coś w rodzaju a co ludzie powiedzą, to coś zupełnie zbędnego i niepotrzebnego w życiu.
@meiceimSmetseJ: sam nie chodzę, ale no umówmy się nie każdy wolny facet ma koleżankę od seksu na zawołanie, szczególnie, że teraz przez te instagramy i tindery nawet najbrzydsza znajdzie jakiegoś napaleńca co będzie z niej księżniczkę robił, więc jeżeli takiemu wolnemu facetowi chce się w danym dniu pobzykać to co? Ma do koleżanek pisać i świrować z jakąś kolacją winem i kwiatami a na końcu jedyne co mu da to buziaka?